بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

رئیس كمیته امنیت كمیسیون امنیت ملی مجلس: درسی به تروریست ها می دهیم که برای تاریخ عبرت باشد

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه الاحوازیه جیره خوار صهیونیسم و مزدوران منطقه است، گفت: در آینده ای نزدیک انتقام خون شهدا را خواهیم گرفت و درسی به تروریستها خواهیم داد که برای تاریخ، عبرت باشد.

1397/07/01
|
10:00

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع بررسی حادثه تروریستی اهواز و با حضور ولی اله نانوا کناری عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی روی آنتن رفت.

ولی اله نانوا کناری ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در اهواز، گفت: این اقدام که توسط عوامل استکبار انجام شد، سابقه دیرینه دارد و در صدد هستیم مسئولین امنیتی و انتظامی پیگیر جدی باشند و در آینده ای نزدیک انتقام خون شهدا را خواهیم گرفت و درسی به آنان خواهیم داد که همیشه برای تاریخ، عبرت باشد.

وی در ارتباط با ماهیت گروه تروریستی اظهار داشت: طبق اطلاعیه ای که از طرف دشمن صادر شد گروه الاحوازیه مسئولیت این حمله تروریستی را برعهده گرفتند و باید پیگیری کنیم تا مشخصات بیشتری را در این زمینه به دست آوریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اظهار بر اینکه مطمئنا همه عوامل تروریستی با بیگانگان دست دارند، در بخشی دیگر از مصاحبه با رادیو گفت وگو تصریح کرد: بعد از شکست پی در پی تروریست ها در سوریه و عراق، استکبار جهانی آمریکا، عربستان و اسرائیل اتحاد شومی را تشکیل دادند تا بتوانند اقدامات تروریستی را در داخل کشور انجام دهند.

وی افزود: مطمئنا حمله کنندگان جیره خواران صهیونیست و مزدوران منطقه هستند که دست به چنین جنایت تلخی زدند که آتش به سوی مردم بی گناه زدند که این نشان از ضعف و ذلت آن ها است.

نانوا کناری با تاکید بر اینکه تمهیدات جدیدی برای حفظ امنیت استان های مرزی اتخاذ خواهد شد، گفت: بنده به عنوان رئیس کمیته امنیت در کمیسیون امنیت و سیاست خارجی جلسات متعددی را در این زمینه با نیروهای امنیتی و انتظامی داشتیم و امروز هم این موضوع در دستور کار ما است تا بتوانیم امنیت استان های مرزی را به جد پیگیری کنیم.

وی در مصاحبه با این بخش خبری در رادیو گفت وگو متذکر شد: دشمن بیکار نیست و دست به اقداماتی می زند که بتواند خسارتی را بر ما وارد کند. با شکست آمریکا در سوریه و عراق، مطمئنا سرمایه گذاری بیشتری در ایجاد ناامنی در مرزهای ما در دستور کار خودش داده و در این رابطه صهیونیست ها، عربستان و مزدوران منطقه ای دارند هم از مالی، هم از نظر اطلاعاتی و هم از نظر تجهیزاتی همکاری می کنند تا مرزهای ما را ناامن کنند.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی