بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

كارشناس مسائل راهبردی تاكید كرد: نیروهای مسلح در دفاع از امنیت مردم ایران از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد

کارشناس مسائل راهبردی گفت: نیروهای مسلح در دفاع از امنیت مردم ایران، از هیچ اقدامی فروگذار نخواهند کرد و امنیت مردم ایران خط قرمز نیروهای مسلح است.

1397/07/10
|
09:30

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست های حادثه اهواز و با حضور دکتر ناصر دهقان کارشناس مسائل راهبردی روی آنتن رفت.

ناصر دهقان در آغاز با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست ها، گفت: اقدامی که بامداد روز گذشته صورت گرفت، هم به لحاظ ابعاد منطقه و هم به لحاظ ابعاد بین المللی قابل توجه بود. این حمله در سطح بین المللی این پیام را به دشمنان ملت ایران داد که توان موشکی ایران برای اقدامات دفاعی امری ضروری است و جمهوری اسلامی برای دفاع از موجودیت و امنیت خود، تردید نخواهد کرد و ایران به هیچ وجه توان موشکی و دفاعی خود را محدود نخواهد کرد زیرا از موشک برای دفاع از امنیت ملی خود استفاده می کند.

وی درباره پیام دوم این حمله موشکی اظهار داشت: پیام دوم این اقدام در واقع بازتابی بود که در منطقه ایجاد شد؛ کشورهایی که از تروریست ها حمایت می کنند و آنها را به یک جنگ نیابتی در مقابله با جمهوری اسلامی بر می انگیزند، استفاده از ظرفیت موشکی ایران در منطقه که در حوزه ایران قرار دارد، در صورت به خطر افتادن امنیت باشد، بی درنگ صورت می گیرد و تفاوتی نمی کند در کدام منطقه تروریست ها حضور داشته باشند.

کارشناس مسائل راهبردی در ادامه بیان کرد: سومین اثری که این حمله موشکی داشت، در سطح داخلی صورت گرفت که نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بخصوص سپاه پاسداران به ملت و مردم شریف ایران این تعهد را به منصه اجرا گذاشت که در دفاع از امنیت مردم ایران از هیچ اقدامی فروگذار نخواهد بود و امنیت مردم ایران خط قرمز نیروهای مسلح است و در دفاع از امنیت و آرامش مردم و جمهوری اسلامی ایران، به هر نوع تعرضی پاسخ خواهند داد.

وی افزود: خیلی مهم است که مردم به قول و تعهد نیروهای مدافع کشور اطمینان پیدا کنند تا اگر قولی داده می شود، حتما اجرا خواهد شد. همه جریان ها و افراد سیاسی از جناح های مختلف طبیعتا از این اقدام حمایت می کنند، زیرا این اقدام در دفاع از امنیت ملی و آرامش صورت گرفته است و هر کسی که خودش را جزو ملت ایران بداند، از این اقدام استقبال می کند.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی