بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

تحلیل خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تحلیل خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس

ورزش بدون ویرایش که برنامه ای ورزشی از رادیو گفت و گو با هدف تحلیل جریان های ورزشی و چالش‌های این حوزه است، یکم دی با موضوع خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس پخش می شود.

1397/10/01
|
12:50
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با هدف توجه به حوزه ورزش که از موضوعات مورد توجه بخش عمده ای از مخاطبان این شبکه است، برنامه ای را با عنوان ورزش بدون ویرایش روی آنتن می برد.

حسینی‌ارجمندی که تهیه‌کنندگی این برنامه را بر عهده دارد با بیان اینکه این برنامه با هدف تحلیل جریان‌های ورزشی و چالش‌های این حوزه با حضور صاحب‌نظران و مدیران ورزشی از طیف‌های مختلف تقدیم مخاطبان می شود، گفت: این برنامه یکم دی با موضوع خصوصی‌سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور کارشناسان روی آنتن می‌رود.

وی در ادامه اظهار داشت: رضا شجیع پژوهشگر مدیریت ورزشی و معاون راهبردی وزارت ورزش و امور جوانان، امیررضا واعظ آشتیانی مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال و مدیرکل تربیت بدنی استان تهران و دکتر عبدالله پوری حسینی رئیس سازمان خصوصی سازی مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

علاقه‌مندان به تحلیل های ورزشی می‌توانند ورزش بدون ویرایش را شنبه‌ها ساعت 16 روی موج اف‌ام ردیف 103,5 مگاهرتز از رادیو گفت و گو بشنوند.

مخاطبان علاقمند به حوزه ورزش می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با ورزش بدون ویرایش همراه باشند.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی