صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، مردم را عنصر اصلی انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: این عنصر مورد هجمه نظام سلطه و استکبار قرار دارد و آنها تلاش می کنند مردم ایران را از انقلابی که انجام داده اند، پشیمان کنند.

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع راهپیمایی 22 بهمن و با حضور سردار مسعود جزایری مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به روی آنتن رفت.

سردار مسعود جزایری در آغاز با بیان اینکه اگر مردم ایران در حد قابل ملاحظه ای از بلوغ، معرفت و بصیرت نرسیده بودند، پدیده ای به نام انقلاب اسلامی نمی توانست شکل بگیرد، گفت: پدیده انقلاب نیاز به یک بستر دارد که این بستر همان جامعه است و جامعه نیز به معنی آحاد مختلف مردم است.

وی تصریح کرد: مردم ایران در این سال ها دچار پسرفت نشده اند و اتفاقا در اثر مشکلاتی که برای ایران توسط سیستم های استکباری و رژیم سلطه گر پیش آوردند، علم، دانش، معرفت و بصیرت ایرانیان نسبت به زمان انقلاب خیلی بیشتر شده است و اساسا حد دشمن شناسی مردم ایران با سال 57 قابل مقایسه نیست.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با رادیو گفت و گو با اشاره به اینکه هر پدیده بزرگی همچون انقلاب اسلامی نمی تواند در بستری غیر از مردم رخ دهد، اظهار داشت: در لحظه لحظه های این چهل سال شاهد هستیم، آحاد مختلف مردم زمان هایی که لازم، نقش آفرینی هوشمندانه و هدفمندی دارند و همیشه حضور داشته اند و انشاالله این حضور، در آینده نیز پر رونق تر خواهد بود.

وی ابراز داشت: از نظر راهبردی حضور هدفمند مردم برای نگهداشت انقلابی که به پای آن خون داده اند، اهمیت بسیار زیاد دارد. جامعه ایران تلاش دسته جمعی دارند تا نظام فعلی را به سمت آرمان ها حرکت بدهند به مدینه فاضله برسیم. البته این مسیر پر از سنگ لاخ است و در واقع در یک جاده آسفالت حرکت نمی کنیم زیرا کشورهای زیاده خواه که انسان را گرگ انسان می دانند، در این مسیر سنگ اندازی می کنند. بنابراین باید این مسیر سخت را با قدرت و به وسیله بالا بردن توان خودمان طی کنیم و این کار توسط همه آحاد جامعه باید صورت بگیرد.

سردار جزایری مردم را عنصر اصلی انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: این عنصر مورد هجمه نظام سلطه و استکبار قرار دارد و آنها تلاش می کنند مردم ایران را از انقلابی که انجام داده اند، پشیمان کنند.

مرتبط با این خبر

  • مردم اصل انقلاب را از حساب مسئولین جدا می دانند

  • ملت ایران انقلاب را فرزند خود می دانند

  • برگزاری راهپیمایی 22 بهمن در 10 هزار روستا برای اولین بار

  • پیش بینی 2500 دستگاه اتوبوس برای راهپیمایی 22 بهمن

  • حضور پررنگ اقلیت های دینی در راهپیمایی 22 بهمن

  • تولید 700 هزار پیام توسط رسانه های بیگانه برای نیامدن مردم به راهپیمایی

  • اقتدار نظام، یکی از بازتاب‌های راهپیمایی 22 بهمن است

  • رسانه های غربی ، نتوانستند پیامی مبتنی بر«خیابان های خالی از جمعیت» از ایران مخابره کنند

  • مردم همچنان به آینده انقلاب اسلامی امیدوار هستند

  • مردم به دولت فرصت می‌دهند تا مطالباتشان برآورده شود