بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

رئیس مركز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین (ع): آمریکا برای ترمیم شکست خود در منطقه، سپاه را در لیست تروریست‌ها قرار داد +صوت

رستگارپناه گفت: آمریکا برای ترمیم شکست خود در منطقه دست به چنین اقدام ابلهانه ای یعنی واردکردن سپاه پاسداران به لیست سازمان های تروریستی کرده است.

1398/01/21
|
11:04

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو با موضوع دیدار پاسداران با رهبر معظم انقلاب و قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست سازمان های تروریستی توسط ترامپ و با حضور سردار حسن رستگار پناه رئیس مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین (ع) به روی آنتن رفت.

حسن رستگار پناه در آغاز با اشاره به اینکه آمریکا شکست های متعددی در دهه های اخیر از انقلاب بزرگ اسلامی ایران خورده است، گفت: اصل و اساس این شکست ها را باید در بازوی اصلی و مستحکم این انقلاب اسلامی دانست. در همین راستا، آمریکایی ها در غرب آسیا شکست های بسیار مفتضحانه ای را خوردند.

وی اضافه کرد: آمریکا با برنامه ریزی های خود، برای اینکه یک جنگ بین مذهب را در منطقه فراگیر کنند، با دلارهایشان در عربستان، تروریست های بی دین را تربیت کردند تا چهره اسلام را بی آبرو کنند، اما شاهد بودیم این نقشه آن ها نیز شکست خورده است. در انتخابات آمریکا نیز، ترامپ هم اذعان کرد، داعش را آمریکا و سازمان سیا و موساد ایجاد کردند.

رئیس مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین (ع) در گفتگو با رادیو گفت و گو بیان کرد: آمریکا برای ترمیم شکست خود در منطقه دست به چنین اقدام ابلهانه ای یعنی وراد کردن سپاه پاسداران به لیست سازمان های تروریستی کرده است. امروز در اثر روشنگری اسلام و انقلاب اسلامی ایران با هدایت مقام معظم رهبری، دست آمریکا در تزویر و چهره ریاکارانه آن ها کاملا مشخص شده است.

وی از نقش مردم در پیروزی های انقلاب و نمایان شدن چهره آمریکا گفت و اظهار داشت: مردم عزیز کشورمان که با بصیرت و شناختی که نسبت به دشمنان و آمریکا دارند و با رشد اجتماعی و سیاسی که کرده اند، باعث ناکامی آمریکا شدند.

رستگار پناه تصریح کرد: برای مردم مشخص است یکی از ارکان اصلی کشورمان، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است و این مهم نه فقط در عرصه دفاع و مقابله با دشمنان خارجی و داخلی، بلکه در همه عرصه ها، سپاه پیشتاز است و برای رفع محرومیت زدایی از جمله سیل اخیر این موضوع را به اثبات رسانده است، زیرا با حضور هوشمندانه در کنار دیگر دستگاه ها، خیلی از آلام مردم را کاهش داد.

وی افزود: بنابراین سپاه پاسداران یکی از ارکان مستحکم و پابرجای این انقلاب بوده است و اثرات آن امروز در خارج از مرزها نیز برای ملت های دیگر و حتی برای دولت های دیگر به اثبات رسیده است و آن ها فکر می کنند، با این اقدامات بچه گانه، می توانند چهره یک سازمان رسمی کشور را مخدوش کنند.

رئیس مرکز مطالعات ملی امنیت پایدار دانشگاه جامع امام حسین (ع) بیان کرد: یکی از سیاست های شیطانی آمریکای جنایت کار، فعال کردن گروه های تروریستی در داخل کشورمان بود و دائما پشتیبانی و سازماندهی این گروهک ها توسط آمریکا انجام می شد، اما سپاه پاسداران صادقانه برای ایجاد امنیت، فعالیت کرد.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی