بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

تحلیلگر مسائل رسانه: انتقام موشکی ایران هیمنه نظامی جبهه استکبار و استعمار را در هم شکست

علیرضا داوودی بیان کرد: اصابت موشک به منطقه نظامی عین الاسد هیمنه نظامی جبهه استکبار و استعمار را با هم شکست.

1398/10/18
|
08:50

برنامه "صبح و گفتگو" ویژه انتقام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آمریکا در ارتباط تلفنی با علیرضا داوودی تحلیلگر مسائل رسانه از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.

داوودی در این برنامه بیان داشت: آمریکایی ها پس از جنگ جهانی دوم هیچ ضربه ای به اندازه امروز از جمهوری اسلامی ایران دریافت نکرده بودند.

وی افزود: عین الاسد شامل 24 مجموعه ارتش نظامی و بیش از 10 مجموعه اطلاعاتی بسیار سنگین در دنیا و تقریبا امید منطقه ای آمریکا در حوزه لجستیکی و عملیاتی در طول پنجاه سال گذشته است و اصابت موشک به این منطقه هیمنه نظامی جبهه استکبار و استعمار را با هم شکست.

تحلیلگر مسائل رسانه با بیان اینکه رسانه های آمریکایی به شدت آشفته و گیج شدند و پیام های ضد و نقیضی را مخابره می کنند گفت: همه این رسانه ها در تلاشند تا به ترامپ بفهمانند که در مقابل اقدام جمهوری اسلامی ایران اقدامی نکند.

داوودی تصریح کرد: درحالیکه آمریکایی ها شهادت سردار سلیمانی را پایان بسیاری از مسائل برای خودشان می دانستند اما همه جا صحبت از آغاز این عملیات است و پایگاه عین الاسد آغاز یک اتفاق بسیار جدی است.

وی همچنین عنوان کرد: انتقام ایران از آمریکا وجد و شادمانی زیادی را در طیف دوستداران جبهه مقاومت و یک ترس و آشفتگی جدی رسانه ای و سیاسی را در جبهه استکبار ایجاد کرده است.

تحلیلگر مسائل رسانه تقارن زمان بندی در این انتقام را مثبت و شگفت انگیز ارزیابی کرد و گفت: مورد اصابت قرار دادن عین الاسد و سپس خاکسپاری پیکر مطهر شهید سردار سلیمانی معنا دار بود و این ابتدای نگرش جمهوری اسلامی ایران به تغییر معادلات منطقه ای است.

داوودی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران از نظر روانی، لجستیکی، امنیتی و نظامی از روی آمریکا عبور کرد گفت: سردار سلیمانی یک تنه آمریکا را تمام کرد و شکست داد و این آمریکای ضعیف و کوچکی نبود. همه موشک های ایران به هدف خورد و آمریکا حتی نتوانست جلوی اصابت یکی از موشک ها را بگیرد.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی