بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

یك استاد دانشگاه : غافلگیری آمریکایی ها ادامه خواهد داشت

قربانعلی محبوبی با اشاره به اینکه آمریکایی ها از لحظه ای که شهید سلیمانی را ترور کردند در آماده باش هستند، گفت: این آماده باش سبب شده که نتوانند از خودشان واکنش نشان دهند و غافلگیر شدند و این غافلگیری ادامه خواهد شد.

1398/10/18
|
13:18

ویژه برنامه «انتقام سخت» رادیو گفت و گو با حضور دکتر قربانعلی محبوبی استاد دانشگاه به روی آنتن رفت.

قربانعلی محبوبی با اشاره به اقدام موشکی ایران علیه پایگاه عین الاسد آمریکا در عراق گفت: این اقدام در ساعتی که شهید سلیمانی و یارانشان را به شهادت رساندند انجام شد، این اقدام از جهت نمادین برای ما مهم بود. از طرفی در روز تدفین این عزیزان انجام شد.

وی با اشاره به اینکه اقتدار آمریکا را در این حمله هدف قرار دادیم، اظهار کرد: تا به حال مقامات آمریکایی نتوانستند موضع گیری روشنی از خودشان نشان دهند و در خماری این حمله هستند و مقامات آمریکا فعلا در شوک این حمله خواهند بود تا بعدا تصمیم بگیرند. اگر هم تصمیم خلافی بگیرند و اقدامی انجام دهند پایگاه های دیگرشان در منطقه مورد هدف قرار خواهد گرفت.

این استاد دانشگاه با تصدیق بر اینکه این اقدام، اقدام نخست جمهوری اسلامی ایران در انتقام سخت خود بوده است، گفت: مقام معظم رهبری فرمودند جبهه مقاومت انتقام شهید سلیمانی را خواهد گرفت یعنی آن ها نیز در این زمینه نقش ایفا خواهند کرد. این قدم اول خواهد بود و قدم های بعدی در عراق، سوریه، لبنان، فلسطین و یمن خواهد بود چون آنها هم گفتند ما نیز سهم داریم و این شهید مقاومت است و تنها به ایران تعلق ندارد.

وی تاکید کرد: آمریکایی ها باید منتظر ضربات دیگری هم باشند. چون شهید سلیمانی شهید کل جهان اسلام و جبهه مقاومت بود.

محبوبی با اشاره به اینکه آمریکایی ها از لحظه ای که شهید سلیمانی را ترور کردند در آماده باش هستند، گفت: آن ها باید زمان طولانی در این وضعیت باشند. کلا از روزی که این عملیات را انجام دادند هم مقامات نظامی و هم مقامات سیاسی فکر نمی کردند که شهید سلیمانی اینقدر در عراق و ایران و در منطقه محبوبیت داشته باشد و مردم ایران و منطقه شعار «انتقام» را سر بدهند. این آماده باش سبب شده که اینها نتوانند آن چنان که باید و شاید از خودشان واکنش نشان دهند و غافلگیر شدند و این غافلگیری ادامه خواهد شد و منتظر غافلگیری های دیگر هم باید باشند.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی