بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

یك كارشناس مسائل سیاسی بیان كرد: ترامپ برای پیروزی در انتخابات مجبور به دروغ گفتن درباره تلفات در عین الاسد شد

صدرالحسینی درباره دروغ آمریکایی در خصوص تلفات خود در عین الاسد اظهار کرد: نظام سیاسی آمریکا در آستانه انتخابات قرار دارد و به همین جهت یک دروغ بزرگ به مردم خودشان گفتند و اعلام کردند در اثر حمله موشکی ایران، هیچ اتفاقی نیافتاده است.

1398/11/03
|
10:11

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو در خصوص افشاگری روزنامه آمریکایی مبنی بر اعزام نظامیان آمریکایی برای درمان پس از حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد با دکتر سید رضا صدرالحسینی کارشناس مسائل سیاسی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

سید رضا صدرالحسینی در آغاز با اشاره به پنهان کاری آمریکایی درباره کشته و زخمی شدن سربازهای خود در حملات ایران به عین الاسد گفت: آمریکایی ها دائما شعار اطلاعات آزاد می دهند اما این رفتارها نشان می دهد جریان اطلاعات آزاد در غرب وجود ندارد. خصوصا در مورد مسائل امنیتی و نظامی گردش اطلاعات بر اساس خواسته های پنتاگون و سی آی ای است.

وی حمله موشکی ایران به عین الاسد را ضربه ای جانانه عنوان و اظهار کرد: البته همانطور که فرماندهان ارشد نظامی در ایران گفتند، ما به دنبال کشتن نظامیان آمریکایی ها نبودیم و اساسا نگاه ایران یک نگاه منتقم برای ریختن خون انسان ها نیست هر چند اگر تعداد زیادی از نیروهای متجاوز آمریکایی کشته می شدند، باز هم پاسخ خون شهید سلیمانی و همرزمان آن ها نبود.

این کارشناس مسائل سیاسی به مخفی کاری آمریکایی ها درباره خسارات انسانی حمله موشکی ایران به پایگاه آمریکایی در عراق اشاره و بیان کرد: پس از گذشته چند هفته کم کم دارد مشخص می شود نوع حمله ایران به گونه ای بود که آمریکایی ها از پاسخ به آن وحشت داشتند که دلیل آن آمادگی نیروهای مسلح ایران به ویژه در حوزه موشکی بود.

وی درباره دلیل عدم توان آمریکایی ها در پاسخ به ایران و دروغ آنها درباره تلفات خود اظهار کرد: نظام سیاسی آمریکا در آستانه انتخابات قرار دارد و به همین جهت یک دروغ بزرگ به مردم خودشان گفتند و اعلام کردند در اثر حمله موشکی ایران، هیچ اتفاقی نیافتاده است و هیچ سربازی زخمی نشده است. اما حقیقت آن است به دلیل فشار افکار عمومی واقعیت ها را بیان کنند زیرا نمی توان دهان پرسنل بیمارستان هایی که آمریکایی ها برای مداوا به آن ها مراجعه کردند را بست.

صدرالحسینی عنوان کرد: حقیقت این است که بسیاری از سربازان آمریکایی خانواده ندارند و کسانی هستند که از نقاط مختلف به مزدوری گرفته اند اما بخشی از آن ها که دارای خانواده هستند و این موضوع باعث برملا شدن دروغ بزرگ آمریکایی ها می شود.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی