بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

دست داشتن "جیش الظلم" در انفجار سیستان وبلوچستان محل تردید است

معاون امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان حمله تروریستی جیش الظلم به خودروی سپاه پاسداران را محل تردید دانست.

1399/04/11
|
08:33
|

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو در خصوص حمله تروریستی به خودرو سپاه در استان سیستان و بلوچستان با محمدهادی مرعشی معاون امنیت و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان به صورت تلفنی گفتگو کرد.

محمدهادی مرعشی درباره حمله نیروهای تروریستی جیش الظلم به خودروی سپاه گفت: با توجه به اینکه نیروهای تأمین امنیت دائماً در این مسیر تردد می کنند، بلافاصله تیم هایی به منطقه اعزام شدند و از طریق اوامر محلی مشخص شد، در نقطه ای گروه جیش الظلم اقدام به انفجار بمبی دست ساز کرده بودند.

وی افزود: خوشبختانه با هوشیاری نیروها و رعایت اصول حفاظتی، تلفات جانی و حتی جراحت نداشتیم.

معاون امنیت و انتظامی استانداری سیستان و بلوچستان از کوچک و بی اهمیت بودن اقدام نیروهای تروریستی گفت و بیان کرد: البته در هر صورت تیم های رصد، ابعاد و نحوه اقدامات تروریستی این حادثه را بررسی می کنند. البته با وجود اینکه گروه جیش الظلم در سایت خود مسئولیت این اقدام تروریستی را بر عهده گرفته است اما همچنان اینکه این مسئله به طور حتم از سوی این گروه صورت گرفته را تائید نمی کنیم.

وی به پیشینه گروه جیش الظلم اشاره و اظهار کرد: از نیمه های دوم سال 82 گروهک جندالاشیطان اقداماتی زیادی را انجام داد و برای چند سال استان را در نا امنی فرو بردند و باعث شهادت مردم بی گناه زیادی شدند. این گروهک تحت پیگرد سازمان های بین المللی نیز قرار گرفت و در نهایت از بین رفت اما عقبه های این گروهک، گروه کوچک دیگری با عنوان جیش الظلم را تشکیل دادند.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی