بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

مردم به زودی خبرهای خوبی درباره کاهش و تثبیت قیمت دلار می شنوند

حبیب زاده بیان کرد: امیدوار هستیم در روزهای آینده شاهد تثبیت قیمت ها و برطرف شدن بحران مالی در زمینه های مختلف از جمله ارز با همراهی مجلس و دولت برطرف شود تا آرامش به جامعه بازگردد و به زودی خبرهای خوبی در این رابطه منتشر می شود.

1399/04/17
|
13:50

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت و گو در خصوص گرانی کالا در بازار با حبیب زاده عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد.

حبیب زاده در خصوص گرانی هایی که در تمامی بازارهای کشور ایجاد شده است، گفت: مجلس یازدهم در این زمینه برنامه هایی دارد که با هماهنگی دولت اجرا شود. کمیسیون اقتصادی در روز آغاز به کار خود، گزارش کامل و جامعی را در خصوص وضعیت اقتصادی، تورم و گرانی کالا ارائه کرد.

وی افزود: کمیسیون اقتصادی در این رابطه با مدیران کلان کشور در حوزه اقتصاد جلسات خوبی را برگزار کرده است که وزارت های اقتصاد و جهاد کشاورزی مهمانان مجلس در این زمینه بودند. همچنین در روزهای گذشته نیز با بانک مرکزی نشست هایی برگزار شد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار امیدواری کرد مجلس یازدهم بتواند راهکارهای خوبی را در جهت تثبیت وضعیت قیمت کالاهای مورد نیاز مردم ارائه دهد، اظهار کرد: وزارت صنعت، معدن و تجارت آقای مدرس خیابانی سرپرست این وزارت خانه است و ایشان نیز یک گزارش کلی را در کمیسیون اقتصادی ارائه داد. درباره تعیین وزیر باید یک زمان قانونی سپری شود.

وی تصریح کرد: امیدوار هستیم در روزهای آینده شاهد تثبیت قیمت ها و برطرف شدن بحران مالی در زمینه های مختلف از جمله ارز با همراهی مجلس و دولت برطرف شود تا آرامش به جامعه بازگردد و مطمئنا در روزهای آینده خبرهای خوبی در رابطه با کاهش و تثبیت دلار منتشر می شود.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی