بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

رئیس هیات عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: برای حفظ امنیت کشور، باید کانون اصلی جریان تروریسم را نابود کنیم

رئیس هیات عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت : یکی از اهداف اصلی تروریست ها از انجام عملیات تروریستی در داخل ایران ایجاد حس ناامنی در بین مردم است.

1396/03/21
|
16:00

علیرضا افشار، در مصاحبه با برنامه« بدون خط خوردگی» رادیو گفت وگو، با بیان اینکه باید قدرامنیتی که در کشور وجود دارد را بدانیم، افزود: برای حفظ این امنیت باید به نابود کردن جریان تروریسم در کانون های اصلی‌اش کمک کنیم تا تروریست ها اجازه رشد و نموپیدا نکنند .

وی با بیان اینکه تلاش داریم که از ورود تروریست ها از طریق مرزهای کشوربه داخل جلوگیری کنیم و در همان مرزها آنها را دستگیر کنیم ، تصریح کرد :چرا که آنها اگربه داخل شهرها نفوذ کنند ، مکان‌هایی که پوشش امن ندارند را به عنوان نقطه های هدف خود انتخاب می‌کنند.

وی با بیان اینکه برای حفظ امنیت در کشور، در پشت پرده تلاش های زیادی در حال صورت گرفتن است،‌ به موضوع مدافعان حرم نیز اشاره کرد و گفت: ملت ایران از مدافعان حرم خوب تجلیل می‌کند و علی رغم برخی از شایعات و تبلیغاتی که دشمنان می کنند ما به کشورهایی که به کانون تروریسم تبدیل شده اند جهت مبارزه با تروریست ها، کمک فکری و مشاوره ای می دهیم و این موضوع تاکنون نتایج خوبی برای کشور داشته و این راهبرد باید ادامه پیدا کند.

افشار با بیان اینکه تروریست‌ها می خواهند در داخل کشور و در بین مردم احساس ناامنی ایجاد کنند، گفت: ان‌شاء‌الله با کمک مردم ، آنها به این هدف خود نمی رسند چرا که ملت ایران در سال‌های قبل تحولات سنگین تروریستی را پشت سر گذاشتند و تجربیات قبلی را فراموش نکرده است.

رئیس هیات عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف دشمنان این است که ایران حمایت‌هایش را از کشورهایی که با جریان تروریسم مقابله می‌کنند، متوقف کند ، هدفی که تروریست ها به آن نخواهند رسید و ایران به حمایت‌هایش ادامه خواهد داد.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی