بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

سردارعلی رضا افشار: ایران با فعالیت های مستشاری خود مردم سوریه و عراق را در برابر دشمنان تکفیری توانمند کرد

رئیس هیات عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران ، اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران در جریان فعالیت‌های مستشاری خود در سوریه و عراق جهت مبارزه با تروریست‌ها به نحوی عمل کرد که مردم این دو کشور روی پای خود بایستند .

1396/04/28
|
10:00
|

سردارعلی رضا افشار، درمصاحبه با برنامه« بدون خط خوردگی» رادیو گفت وگو، با بیان اینکه راه مقابله با تهدیدهای دشمنان، تقویت بنیه دفاعی کشور است، ادامه داد: ما برای دفاع از
وی با تاکید بر اینکه همه افراد عاقل و اندیشمند بر این موضوع تاکید دارند که باید قدرت نظامی و دفاعی کشور در سطح عالی باشد تا دشمن به خود اجازه تجاوز و تعرض به ایران ندهد، تصریح کرد: دشمنان برای ضربه زدن به ایران جریان‌های تکفیری و تروریستی را در همسایگی ایران مستقر کردند تا از این طریق به اهداف خود دست پیدا کنند، ولی ما فرهنگ دفاعی و انقلابی خود را به کشورهای همسایه‌مان با استفاده از فعالیت های مستشاری منتقل کردیم و این دستاوردهای زیادی برای منطقه و ایران داشت.

افشار گفت: براساس این رویکرد مردم سوریه و عراق یاد گرفتند روی پای خود بایستند و توانمند شوند و خوشبختانه الگوی بسیجی و دفاعی ما در منطقه به خوبی جواب داد.
رئیس هیات عالی اندیشه ورزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ،همچنین به موضوع اهمیت قدرت نرم نیز اشاره کرد و گفت: با تقویت قدرت نرم و سخت کشور می‌توانیم به بازدارندگی خوبی در برابر هجمه‌های دشمنان دست پیدا کنیم.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی