بدون خط خوردگی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 19:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

بدون خط خوردگي

مدیركل روابط‌عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهبی اسلامی: حضور 514 نفر از 39 کشور جهان در کنفرانس وحدت اسلامی تهران

حجت‌الاسلام علی مولایی با اشاره به برگزاری کنفرانس وحدت اسلامی از 27 مهر تا دوم آبان گفت: در این کنفرانس 514 شرکت‌کننده از 39 کشور حضور دارند که 52 نفر از آن‌‌ها به‌صورت فیزیکی و باقی به‌صورت وبینار مطالب خود را ارائه می‌دهند.

1400/07/27
|
11:00
|

برنامه «بدون خط خوردگی» رادیو گفت‌وگو در بخش ویژه «باسخنگویان» در خصوص سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی با حجت‌الاسلام علی مولایی مدیرکل روابط‌عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی به‌صورت تلفنی گفتگو کرد.

حجت‌الاسلام علی مولایی با اعلام اینکه سی و پنجمین کنفرانس وحدت اسلامی از تاریخ 27 مهرماه یعنی امروز سه‌شنبه تا یکشنبه دوم آبان‌ماه برگزار می‌شود، گفت: این کنفرانس در حقیقت در هفته وحدت برگزار می‌شود که ملاک آن روایات اهل‌سنت و شیعه است.

وی با اشاره به گذشت بیش از 35 سال از نام‌گذاری هفته وحدت اظهار کرد: در جمهوری اسلامی ایران در تکریم این موضوع کنفرانس وحدت برگزار می‌شود و میهمانانی از سراسر دنیا و خصوصاً کشورهای اسلامی دعوت می‌شوند.

مدیرکل روابط‌عمومی مجمع جهانی تقریب مذاهبی اسلامی در مصاحبه تلفنی با رادیو گفت‌وگو با بیان اینکه سال گذشته به دلیل شرایط کرونایی نتوانستیم مهمان حضوری در کنفرانس وحدت اسلامی داشته باشیم، یادآور شد: برنامه در سال گذشته کاملاً به‌صورت وبیناری برگزار شد اما امتیازی که سال گذشته برای این برنامه داشت، حضور چند برابری شرکت‌کنندگان بود که اتفاق خیلی جالب و قابل‌توجهی بود.

وی از تغییر وضعیت سال جاری در برگزاری کنفرانس اسلامی گفت و بیان کرد: امسال توفیق داریم در سال جاری، علاوه بر وبینار، میزبان 52 مهمان از 16 کشور جهان نیز به‌صورت حضوری در جمهوری اسلامی ایران باشیم و در این کنفرانس شرکت خواهند کرد. در مجموع 514 مشارکت‌کننده از 39 کشور جهان در کنفرانس اسلامی حضور دارند که عموم آن‌ها به‌صورت وبینار است.

دسترسی سریع
بدون خط خوردگی