صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه ها از ساعت 14:30 به مدت 70 دقیقه

کارگردان فیلم سینمایی دختر شیطان اظهار داشت: دولت هند سکانس رشوه دادن به مامور پلیس را از میان سکانس های این فیلم سینمایی بیرون کشید.

برنامه سینما معیار با موضوع بررسی فیلم های اکران عید فطر، با حضور قربان محمدپور (کارگردان فیلم سینمایی دختر شیطان) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

در این برنامه قربان محمدپور با اشاره به این که فیلم سینمایی دختر شیطان دومین محصول مشترک ایران و هند است، گفت: اگر فیلم سینمایی دختر شیطان با حجاب و در ایران تولید می شد، برای مخاطب باور پذیری نداشت.

وی با اشاره به این که در چند سال گذشته در مورد موضوع شیطان تحقیقات بسیار گسترده و عمیقی داشتم، عنوان کرد: ایده اولیه تولید فیلم سینمایی دختر شیطان به 7 سال پیش مربوط می شود.

کارگردان فیلم سینمایی دختر شیطان با اشاره به این که این فیلم سینمایی در سینمای ایران گونه ای متفاوت دارد، اظهار داشت: تجربه تولید فیلم سینمایی دختر شیطان برای من تجربه ای خطرناک بود، چرا که تجربه ساخت چنین فیلمی در ایران وجود نداشت.

وی با اشاره به جلوه های ویژه فیلم سینمایی دختر شیطان، اضافه کرد: خوشبختانه یک گروه ایرانی جلوه های ویژه این فیلم را به خوبی مدیریت و تولید کردند.

قربان محمدپور با اشاره به این که فیلم سینمایی دختر شیطان شبیه سایر فیلم های حاضر در کشور نیست، تصریح کرد: امیدوارم که مردم استقبال خوبی از این فیلم سینمایی داشته باشند و از طرف دیگر یقین دارم که مخاطب از سالن سینما راضی بیرون می رود.

وی با اشاره به این که فیلم سینمایی دختر شیطان فیلمی سوررئال است، اذعان داشت: این فیلم سینمایی از نظر محتوا و ساختار ارتباطی با فیلم سلام بمبئی ندارد.

کارگردان فیلم سینمایی دختر شیطان با اشاره به این که تهیه کننده این فیلم به زودی وارد ایران می شود، اظهار داشت: امید است که در ایام پاییز فیلم سینمایی دختر شیطان در کشور هند به اکران برسد.

وی با اشاره به ممیزی های دولت هند برای فیلم سینمایی دختر شیطان، توضیح داد: دولت هند سکانس رشوه دادن به مامور پلیس را از میان سکانس های این فیلم سینمایی بیرون کشید.

قربان محمدپور با اشاره به حضور فیلم سینمایی دختر شیطان در اکران عید فطر، اظهار داشت: برخی از فیلم های حاضر در اکران عید فطر پتانسیل های خوبی را برای فروش در گیشه دارند، بر همین اساس رقابت در میزان فروش با این فیلم ها کار سختی است.

مرتبط با این خبر

  • سینمای ایران در اختیار یک گروه خاص قرار دارد

  • نباید همه فیلم های خوب همزمان اکران شوند

  • زور من در سینما به خیلی ها نمی رسد

  • کمبود سانس ها فروش تگزاس 2 را کاهش داد

  • تحلیل جریان شناسی سینمای دهه 60 در سینما معیار

  • فیلم سازان امروزی با توجه به وضعیت فروش کار می کنند

  • فیلم های هنر و تجربه در هر سالن قابلیت اکران دارند

  • سرخ پوست روایتی معمایی و پیچیده دارد

  • اکران عید فطر، مهم ترین اکران امسال است

  • نگران بازگشت سرمایه نیستم