ضرب سکه شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 45 دقیقه

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ نقش صنعت آرایشی بهداشتی حلال در ترمیم اقتصاد

برنامه ضرب سکه با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی از شبکه رادیویی گفت‌وگو پخش می شود.

1400/08/01
|
08:03
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، برنامه ضرب سکه کاری از گروه تاریخ و فرهنگ رادیو گفت‌وگو با هدف بررسی کارآفرینی و حمایت از مشاغل خانگی با هدف کمک به تحقق اقتصاد مقاومتی و پاسخ به سوالات اقتصادی مخاطبان از این شبکه پخش می شود.

این برنامه با محوریت طرح مباحث اقتصادی همچنین تحلیل و بررسی موضوعات مختلف اقتصادی با حضور کارشناسان، یکم آبان با بررسی موضوع نقش صنعت آرایشی بهداشتی حلال در ترمیم اقتصاد مخاطبان می شود.

دکتر محمدبقایی(مشاور هیات مدیره انجمن داروسازان ایران، کارشناس و پژوهشگر صنعت آرایشى و بهداشتى، تولید کننده و مخترع)، دکتر حمیدرضا احمدی آشتیانی(رییس مرکز تحقیقات ارایشی و بهداشتی و عضو کمیته استاندارد حلال ارایشی و بهداشتی)از مهمانان امروز برنامه هستند.

گفتنی است این برنامه شنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز به روی آنتن رادیو گفت‌وگو می رود.

شبکه رادیویی گفت‌وگو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

مخاطبان رادیو گفت‌وگو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
ضرب سکه