صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

یك‌شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

هشتگ گفت و گو که کاری از رادیو گفت و گو با هدف بررسی چالش‌ها و مخاطرات فضای مجازی است، چهاردهم مرداد با موضوع جعل هویت در فضای مجازی و پیامدهای آن تقدیم مخاطبان می شود.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، هشتگ گفت و گو عنوان برنامه ای از این شبکه با هدف بررسی چالش‌ها و مخاطرات فضای مجازی است که تلاش می کند تا در راستای ارتقاء سواد رسانه ای خانواده ها و نسل جوان و پاسخ به سوالات مخاطبان در این حوزه گام بردارد.

این برنامه که یکشنبه ها ساعت 11:00 روی آنتن می رود، چهاردهم مرداد با موضوع جعل هویت در فضای مجازی و پیامدهای آن تقدیم مخاطبان می شود.

سرهنگ رامین پاشایی معاون اجتماعی پلیس فتا و دکتر نویدی مقدم روانشناس تربیتی و مشاور خانواده در راستای فضای مجازی مهمانان این برنامه هستند.

تعریف هویت مجازی، چرایی و چگونگی مراقبت از هویت مجازی، تعریف سرقت هویت در فضای مجازی و اینکه چگونه این امر شکل می گیرد، راهکارهای پیشگیری از سرقت هویت در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مهم ترین محورهای این برنامه است.

علاقمندان می توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

مرتبط با این خبر

  • جاعلان فضای سایبری دارای سواد رسانه ای قوی هستند