هشتگ گفت‌وگو یك‌شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

هشتگ گفت‌وگو

در هشتگ گفتگو بشنوید؛ دانشجویان؛ کلاسهای مجازی و پلتفرمهای آموزش محور

هشتگ گفتگو، چهاردهم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع دانشجویان؛ کلاسهای مجازی و پلتفرمهای آموزش محور می‌پردازد.

1400/09/14
|
08:22
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با هدف بررسی چالش ها و مخاطرات فضای مجازی برای خانواده ها و نسل جوان که ارتقاء سواد رسانه ای و پاسخ به سوالات مخاطبان در این حوزه را در پی خواهد داشت، برنامه ای را با عنوان هشتگ گفتگو روی آنتن می برد.

کارشناسان معتقدند که رسانه ها و به خصوص فضای مجازی در دنیای امروزی بر سبک زندگی زیادی دارند. در این راستا هشتگ گفتگو چهاردهم آذر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع دانشجویان؛ کلاسهای مجازی و پلتفرمهای آموزش محور می پردازد.

گفتنی است که این برنامه که یکشنبه ها ساعت 11:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقمندان این حوزه می شود.

خانم دکتر ریتا مجتهدزاده(دانشیار گروه یادگیری الکترونیکی در دانشگاه علوم پزشکی تهران، مسئول راه اندازی سامانه مدیریت آموزش مجازی وزارت بهداشت)، دکتر محمد ایزدی(مدیر امور آموزشی و استاد دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف) و خانم مبینا حسینی نیا(دانشجوی رشته نمایش عروسکی دانشگاه تهران)از مهمانان امروز این برنامه هستند.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتیradiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
هشتگ گفت‌وگو