هشتگ گفت‌وگو یك‌شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

هشتگ گفت‌وگو

در هشتگ گفتگو بشنوید؛ اشاعه فرهنگ فاطمی در فضای مجازی

هشتگ گفتگو، سوم بهمن با حضور کارشناسان به بررسی موضوع اشاعه فرهنگ فاطمی در فضای مجازی می پردازد.

1400/11/03
|
07:46
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، این شبکه رادیویی با هدف بررسی چالش ها و مخاطرات فضای مجازی برای خانواده ها و نسل جوان که ارتقاء سواد رسانه ای و پاسخ به سوالات مخاطبان در این حوزه را در پی خواهد داشت، برنامه ای را با عنوان هشتگ گفتگو روی آنتن می برد.

کارشناسان معتقدند که رسانه ها و به خصوص فضای مجازی در دنیای امروزی بر سبک زندگی زیادی دارند. در این راستا سوم بهمن با حضور کارشناسان به بررسی موضوع اشاعه فرهنگ فاطمی در فضای مجازی می پردازد.

گفتنی است که این برنامه که یکشنبه ها ساعت 11:00 روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقمندان این حوزه می شود.

خانم دکتر نیره قوی(استاد دانشگاه و رئیس پژوهشکده فرهنگ و دین) و خانم دکتر زهرا محمودی(مدرس دانشگاه، عضو بنیاد ملی نخبگان، پژوهشگر هنر و رسانه) و خانم دکتر لیلا وطنخواه(دکترای مطالعات زنان و خانواده، استاد دانشگاه، مشاور نهاد رهبری در دانشگاهها) از مهمانان امروز این برنامه هستند.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتیradiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
هشتگ گفت‌وگو