ترنج دوشنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ بررسی سبک زندگی پساکرونا

برنامه ترنج، یکم اردیبهشت با بررسی موضوع سبک زندگی پساکرونا مخاطبان را همراهی می نماید.

1399/02/01
|
08:00

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید.

ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد، قصد دارد تا یکم اردیبهشت با بررسی موضوع سبک زندگی پساکرونا مخاطبان را همراهی می نماید.

دکترحسین گلرخی(عضو کارگروه خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی، استاد دانشگاه تهران و پژوهشگر حوزه خانواده)، دکترسیدحسین سیدین(عضو ستاد مقابله با کرونا و استاد دانشگاه) و دکتر امین رفیعی پور(پزشک متخصص روانشناسی سلامت و عضو کمیسیون روانشناسی سلامت سازمان نظام روانشناسی کشور)از مهمانان امروز این برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
ترنج