ترنج دوشنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

از رادیو گفت‌وگو بشنوید؛ نقش معلمان در جهاد آموزشی

برنامه ترنج، پانزدهم اردیبهشت با بررسی موضوع نقش معلمان در جهاد آموزشی و مراقبت از سلامت خانواده مخاطبان را همراهی می نماید.

1399/02/15
|
07:51

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید.

ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد، قصد دارد تا پانزدهم اردیبهشت با بررسی موضوع نقش معلمان در جهاد آموزشی و مراقبت از سلامت خانواده مخاطبان را همراهی می نماید.

خانم دکترفاطمه عطار خامنه ای(مدرس دانشگاه ، روانشناس تربیتی آموزش و پرورش و مشاور خانواده)، خانم دکتر انیس خوش لهجه(استاد دانشگاه، دکترای روانشناسی سلامت و دبیر کل خانه روانشناسان ایران) و دکتر رضوان حکیم زاده(معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش) از مهمانان امروزاین برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
ترنج