ترنج دوشنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

روی موج گفت‌وگو بشنوید؛ اهمیت شناخت قبل از ازدواج زوجین

برنامه ترنج، بیست و ششم مهر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع اهمیت شناخت قبل از ازدواج زوجین می پردازد.

1400/07/26
|
08:12
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید.

ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد، قصد دارد، بیست و ششم مهر با حضور کارشناسان به بررسی موضوع اهمیت شناخت قبل از ازدواج زوجین می پردازد.

مهندس مجید قنبری(کارشناس بخش معرفی کتاب)، خانم دکتر سعیده کبیری(روانشناس، مشاور خانواده و زوج درمانگر) و دکتر مهدی پاشنامه(مدرس و مربی مهارتهای زندگی، مشاوره پیش از ازدواج و فعال در شعبات مراکز مشاوره خانواده)از مهمانان امروزاین برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی www.radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
ترنج