صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

مناظره علمی رادیو گفت و گو در برنامه روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه نقش نظام ملی نوآوری در اقتصاد مقاومتی، حمایت از شرکت های دانش بنیان و کارآفرینان را بررسی می نماید.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، چالشهای اساسی در حوزه سیاست، فرهنگ، اقتصاد و جامعه و طرح آنها از زوایای گوناگون همواره یکی از مهم ترین دغدغه های رسانه به ویژه رادیو است.

بر این اساس شبکه رادیویی گفت و گو برنامه ای را با عنوان مناظره علمی روی آنتن می برد که با حضور کارشناسان و صاحب نظران و مسئولان از طیف های مختلف موافق و مخالف موضوعات مختلف سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و ... را با هدف روشنگری و شفاف سازی مردم به چالش می کشد.

مناظره علمی در برنامه روز چهارشنبه سیزدهم تیرماه با طرح این موضوع که نظام ملی نوآوری در ایران چگونه است؟ آیا به سامان می رسد یا خیر؟ در خدمت مخاطبان خواهد بود.

رقیه آقازاده تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه بررسی وضعیت کنونی نظام نوآوری در کشور از جمله موضوعات مورد بحث در این برنامه است، عنوان کرد: اینکه آیا این نظام در آینده به سامان می رسد یا خیر؟ وآیا این نظام در جهت اقتصاد مقاومتی هست یا خیر؟ از دیگر موضوعات این برنامه است.

وی همچنین نقش نظام ملی نوآوری در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان و کارآفرینان را از دیگر موضوعات این برنامه دانست.

مهندس خسرو سلجوقی مشاور وزیر ارتباطات، دکتر حمیدرضا احمدیان مدیرکل دفتر نوآوری و حمایت از سرمایه‌گذاری وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات، دکتر رضا نقی‌زاده سرپرست مدیریت امورترویج/پژوهش/آموزش و همکاری های علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور و مهندس سیده لیلا نوابی رئیس اداره آینده پژوهی صنعتی مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صنعت مهمانان این برنامه هستند.

مناظره را جمعی از تهیه کنندگان رادیو گفت و گو با همکاری مجری کارشناسان نخبه از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقه مندان به بحث های چالشی می کنند.

مخاطبان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و یا شماره تماس 22652382 با این برنامه در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر