مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

در مناظره علمی رادیو گفت و گو بشنوید؛ رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی کشور

مناظره علمی رادیو گفت و گو سی و یکم تیر رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی کشور را با حضور کارشناسان مطرح می نماید.

1397/04/31
|
08:00

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، چالشهای اساسی در حوزه موضوعات مختلف علمی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، مباحثی هستند که همواره مورد توجه اقشار مختلف مردم و مخاطبان با سلیقه های مختلف بوده و به چالش کشیدن این مباحث از زوایای گوناگون، بسیار حائز اهمیت است.

بدین منظور رادیو گفت و گو برنامه ای گفت و گو محور را با عنوان مناظره تهیه و پخش می نماید که و با حضور کارشناسان و صاحب نظران و مسئولان از طیف های مختلف، این مسائل را مطرح می نمایند.

مناظره که شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 تقدیم علاقمندان می شود، سی و یکم تیر در قالب مناظره علمی، رتبه‌بندی دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی کشور را مطرح می نماید.

دکتر یونس نورالهی دانشیار دانشگاه تهران و استاد نمونه این دانشگاه و دانش آموخته دکترای تخصصی از دانشگاه کیوشوی ژاپن، دکتر امیر شهاب شاه‌میری عضو‌هئیت مدیره جمعیت ایرانی پیشبرد صنعت ‌و دانشگاه، دکتر ایوب ابراهیمی مشاور دانشگاه فرهنگیان و دکتر محمد حق پناهی عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت ایران و رئیس اسبق دانشگاه علمی کاربردی کشور مهمانان این برنامه خواهند بود.

اهداف و اهمیت این رتبه‌بندی‌ها در دانشگاه‌های دنیا و چگونگی ارتقاء این رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران در سطح دنیا محورهای مورد بحث در این برنامه است.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.


دسترسی سریع
مناظره