مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

در مناظره علمی رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ توسعه صنعتی و ارتباط دانشگاه‌های کار آفرین با صنعت

مناظره علمی که با طرح مباحث روز حوزه علم و فناوری روی آنتن رادیو گفت و گو می رود، بیست و پنجم آذر با موضوع توسعه صنعتی و ارتباط دانشگاه‌های کار آفرین با صنعت تقدیم مخاطبان می شود.

1397/09/25
|
12:55

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با بهره‌گیری از حضور کارشناسان و صاحب‌نظران طیف های مختلف، موضوعات گوناگون علمی، سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و ... را طرح نموده و در قالب برنامه ای با عنوان مناظره تقدیم مخاطبان می نماید.

بر این اساس برنامه مناظره علمی از جمله این برنامه‌ها است که بنابر مأموریت‌های تعریف‌شده تلاش می‌کند تا با حضور کارشناسان علمی، مباحث و موضوعات مختلف این حوزه را به چالش بکشد.

سید محمد احمدی تهیه کننده مناظره علمی گفت: این برنامه بیست و پنجم آذر با موضوع توسعه صنعتی و ارتباط دانشگاه‌های کار آفرین با صنعت تقدیم مخاطبان می شود.

وی در ادامه اظهار داشت: دکتر رضا نوروززاده مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر حامد باقری فراهانی رئیس امور مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر امیرشهاب شاه میری عضو هیئت مدیره انجمن ارتباطات صنعت و دانشگاه، دکتر رضا رمضانی خورشید عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی امیر کبیر و نماینده اسبق ایران در سازمان مهارت جهانی و نماینده و مجری طرح توسعه علمی کشور و دکتر محمد حق پناهی استاد دانشگاه علم و صنعت مهمانان این برنامه خواهند بود.

گفتنی است؛ مناظره از شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم علاقه مندان به بحث‌های چالشی می شود.

علاقه مندان جهت ارتباط با برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
مناظره