مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

در رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ باید ها و نبایدهای طرح مالیات بر عایدی مسکن

مناظره اقتصادی رادیو گفت و گو که به طرح مباحث چالشی می‌پردازد، نوزدهم دی بایدها و نبایدهای طرح مالیات بر عایدی مسکن را مرور می‌کند.

1397/10/19
|
12:38

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با رویکرد طرح چالشهای اساسی در حوزه سیاست، فرهنگ، اقتصاد و جامعه از زوایای گوناگون و دریافت پاسخی مناسب برای آنها با حضور کارشناسان از طیف های مختلف، برنامه ای را با عنوان مناظره علمی پخش می نماید.

مهسا غیاثوند تهیه‌کننده این برنامه با بیان اینکه نوزدهم دی با طرح موضوع بایدها و نبایدهای طرح مالیات بر عایدی مسکن همراه مخاطبان هستیم، عنوان کرد: دکتر حسام عقبایی نائب رئیس اتحادیه املاک کل کشور، دکتر فخرالدین زاوه عضو هیئت علمی پژوهشکده وزارت راه مسکن و شهرسازی، دکتر ابراهیم نکو نماینده ادوار مجلس و دکتر علیم یارمحمدی عضو کمیسیون عمران مجلس مهمانان حضوری و تلفنی این برنامه هستند.

این تهیه‌کننده رادیو گفت و گو ادامه داد: نقاط قوت و ضعف طرح مالیات بر عایدی مسکن، این طرح تاچه میزان بر بازدارندگی قوی نسبت به سفته بازی و سوداگری موثر است؟، چگونگی تاثیرات مالیات بر عایدی سرمایه بر معاملات بازار مسکن و این امر که اعمال سیاست های نظارتی و مالیاتی بر حوزه مسکن تا چه اندازه ضروری است؟، مهم‌ترین محورهای این برنامه خواهد بود.

مناظره شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم علاقه مندان به بحث های چالشی می‌شود.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
مناظره