مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

در رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ مناظره علمی طرح خرید خدمات آموزشی را بررسی می نماید

مناظره علمی رادیو گفت و گو که به طرح مباحث چالشی می‌پردازد، بیست و ششم اسفند با حضور کارشناسان برنامه طرح خرید خدمات آموزشی را مرور می‌کند.

1397/12/26
|
13:22

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی با رویکرد طرح چالشهای اساسی در حوزه سیاست، فرهنگ، اقتصاد و جامعه از زوایای گوناگون و دریافت پاسخی مناسب برای آنها با حضور کارشناسان از طیف های مختلف، برنامه ای را با عنوان مناظره پخش می نماید.

سید محمد احمدی تهیه‌کننده این برنامه با بیان اینکه بیست و ششم اسفند با طرح موضوع خرید خدمات آموزشی همراه مخاطبان هستیم، عنوان کرد: دکتر معصومه ابراهیمی کارشناس ارزیابی عملکرد اسبق و مدیر یکی از دبیرستان‌های شهر تهران، دکتر حجت الله بنیادی عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان و از مسئولین این دانشگاه، دکتر سید حیدر آذرکسب عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد و دانشگاه فرهنگیان، دکتر مجید سماواتی استاد دانشگاه فرهنگیان و از هسته گزینش شهر تهران و دکتر حمید طرفی حسینی کارشناس حوزه آموزش و پرورش مهمانان این برنامه هستند.

مناظره شنبه تا چهارشنبه ساعت 16 از موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم علاقه مندان به بحث های چالشی می‌شود.

علاقمندان به این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
مناظره