صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

مناظره اقتصادی که به واکاوی چالش موضوعات روز از منظر اقتصادی اختصاص دارد، بیستم و دوم خرداد به بررسی موانع گزینه های جدید ساماندهی بازار رهن و اجاره می پردازد.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، واکاوی موضوعات و مسائل گوناگون در حوزه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و .... مبحثی است که در برنامه مناظره رادیو گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که یکشنبه تا چهارشنبه ساعت16:00روی آنتن رادیو گفت و گو می‌رود، هر روز به چالش موضوعات یکی از حوزه ها اختصاص دارد.

مناظره اقتصادی که به چالش موضوعات روز از منظر اقتصادی اختصاص دارد، بیستم و دوم خرداد به بررسی چالش ها و موانع گزینه های جدید ساماندهی بازار رهن و اجاره می پردازد.

دکتر حسام عقبایی(نایب رئیس اول اتحادیه مشاورین املاک)، مهندس بیژن خطیبی(کارشناس حوزه مسکن و عضو هیئت مدیره نظام مهندسی ساختمان استان تهران)، دکتر فخرالدین زاوه(عضو هیئت علمی پژوهشکده تحقیقات وزارت راه، مسکن و شهرسازی) و فرشید ایلاتی(کارشناس بازار مسکن) از مهمانان این برنامه هستند.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

مرتبط با این خبر

  • خانه های خالی، دغدغه مردم در حوزه مسکن نیست