مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

روی آنتن رادیو گفت و گو بشنوید؛ فارغ التحصیلان دانشگاهی و معضلی بنام اشتغال

مناظره علمی که به چالش موضوعات روز از منظر علمی اختصاص دارد، پانزدهم مرداد به بررسی اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی می پردازد.

1398/05/15
|
08:45

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، واکاوی موضوعات و مسائل گوناگون در حوزه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و .... مبحثی است که در برنامه مناظره رادیو گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود، هر روز به چالش موضوعات یکی از حوزه ها اختصاص دارد.

مناظره علمی که به چالش موضوعات روز از منظر علمی اختصاص دارد، پانزدهم مرداد به بررسی اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی می پردازد.

دکترحمید یزدانیان(مشاور رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای)، دکتر محمد حق پناهی(استاد دانشگاه علم و صنعت و رئیس اسبق دانشگاه علمی و کاربردی)، دکتر اصغر فهیمی فر(استاد دانشکده هنر و معماری دانشگاه تربیت مدرس)، دکتر یدالله یمینی(معاون پژوهشی دانشکده علوم پایه دانشگاه تربیت مدرس و عضو هیئت مدیره انجمن شیمی ایران) و دکتر امیرشهاب شاه میری(عضو هیئت مدیره انجمن ارتباط صنعت و دانشگاه)از مهمانان این برنامه هستند.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
مناظره