مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

رئیس مركز كنترل ترافیك پلیس راهور تهران بزرگ: افزایش تصادفات شبانه در پایتخت

سرهنگ رزاقی از افزایش میزان تردد شبانه در شهر تهران طی یک ماه اخیر خبرداد و افزود: مهم ترین علت، فرارسیدن فصل تابستان و افزایش ترددها در زمان خنکی هواست.

1398/05/22
|
13:30

برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع افزایش آمار تصادفات شبانه در پایتخت و در ارتباط تلفنی با سرهنگ محمد رزاقی رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از شبکه رادیویی گفت و گو به روی آنتن رفت.

سرهنگ رزاقی در برنامه "صبح و گفتگو" با اشاره به چرایی افزایش تصادفات شبانه در پایتخت گفت: تصادفات شبانه وابسته به میزان تردد و ترافیک است و با افزایش ترافیک در هر منطقه تصادفات نیز افزایش پیدا می کند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش میزان تردد شبانه در شهر تهران طی یک ماه اخیر خبرداد و افزود: مهم ترین علت، فرارسیدن فصل تابستان و افزایش تردد و مسافرتها در بعد از ظهر و هنگام خنکی هواست.

وی با اشاره به دیگر علل افزایش تصادفات شبانه در پایتخت بیان داشت: علاوه بر تاثیر افزایش تردد بر میزان تصادفات در معابر عمومی، رانندگان نیز در حالت تردد و توقف شبانه، خود را ملزم به رعایت قوانین و مقررات نمی دانند.

سرهنگ رزاقی همچنین توقف خودروها در مقابل اغذیه فروشی ها، بستنی فروشی ها و حاشیه های خیابان را ناشی از نظارت کمتر در طول شب عنوان کرد و گفت: این موضوع به افزایش تصادفات دامن می زند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه اکثر سازمان ها در طول روز خدمات بیشتری ارائه می کنند بیان داشت: پلیس راهور در طول شب نیز متناسب با نیاز و وضعیت منطقه خدماتی را ارائه می کند.

سرهنگ رزاقی از افزایش نیروهای پلیس راهور در تابستان امسال سخن گفت و یادآور شد: متاسفانه فرهنگ رعایت قوانین در طول شب هنوز برای بسیاری از رانندگان ایجاد نشده است.

دسترسی سریع
مناظره