مناظره شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16:00 به مدت 75 دقیقه

روی آنتن رادیو گفت و گو بشنوید؛ هدایت سرمایه‌ها و نقدینگی به سمت تولید و بخش مولد اقتصاد

مناظره اقتصادی که به چالش موضوعات روز اختصاص دارد، سیزدهم آبان به بررسی هدایت سرمایه ها و نقدینگی به سمت تولید و بخش مولد اقتصاد می پردازد.

1398/08/13
|
11:04

به گزارش رادیو گفت و گو، واکاوی موضوعات و مسائل گوناگون در حوزه های علمی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی مبحثی است که در برنامه مناظره رادیو گفت و گو مورد توجه قرار می‌گیرد.

مناظره اقتصادی که به چالش موضوعات روز اختصاص دارد، سیزدهم آبان با حضور دکتر ابوالفضل خلخالی(عضو هیئت علمی دانشگاه علم و صنعت دانشکده مهندسی خودرو)، دکتر داوود چراغی(استادیار مرکز موسسه مطالعات و پژوهشهای بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت)، دکتر احمد کیمیایی(عضو کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران) و دکتر محمدرضا منصوری(عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس)به بررسی موضوع هدایت سرمایه ها و نقدینگی به سمت تولید و بخش مولد اقتصاد می پردازد.

این برنامه که یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 16:00روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود، هر روز به چالش موضوعات یکی از حوزه ها اختصاص دارد.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

دسترسی سریع
مناظره