گفت و گوی روز ویژه برنامه مناسبتی از ساعت ---- به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

گفت و گوي روز

چهار باغی: فرزندان حاج قاسم انتقام بزرگ را خواهند گرفت

همرزم شهید سلیمانی گفت : امید است فرزندان حاج قاسم سلیمانی در نیروهای مسلح ، با حوصله ، صبر و سعه صدر ، انتقام بزرگی را از دشمنان دین و مستکبران جهان بگیرند.

1398/10/16
|
09:57

برنامه " قهرمان ملت " ویژه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در ارتباط تلفنی با سردار محمد چهارباغی ، از دوستان و همرزمان شهید حاج قاسم سلیمانی روانه آنتن رادیو گفت و گو شد.

محمد چهارباغی عنوان کرد : حاج قاسم سلیمانی خود را وقف خدا و مردم کرد و هر جا مظلومی بود در آنجا حاضر بود و تلاش می کرد حق آنها را از مستکبران جهان بگیرد ، به همین دلیل مظلومان عالم به پا خواسته اند و در جای جای کره خاکی عزادار ایشان هستند.

وی به ارادت شهید سلیمانی به رهبری اشاره کرد گفت : در بیشتر زمان ها وقتی سوالی از ایشان می پرسیدیم ، نظر مقام معظم رهبری در خصوص آن موضوع را عنوان می کردند و تاکید داشتند که بر اساس خواسته رهبر انقلاب عمل کنند.

همرزم شهید سلیمانی ادامه داد : سپهبد سلیمانی تمام زندگی خود را وقف مقام معظم رهبری و اسلام کرد و به معنای واقعی ذوب در ولایت بودند . به همین دلیل مقام معظم رهبری به منزل ایشان رفتند و بر پیکر مطهرشان نماز خواهند خواند.

چهارباغی اظهار کرد : امید است فرزندان حاج قاسم سلیمانی در نیروهای مسلح ، با حوصله ، صبر و سعه صدر ، انتقام بزرگی را از دشمنان دین و مستکبران جهان بگیرند.

دسترسی سریع
گفت و گوی روز