پیدا و پنهان پنجشنبه ها از ساعت 13:30 به مدت 55 دقیقه

رادیو گفت و گو

پيدا و پنهان

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی ریشه های انقلاب و اقدامات ضد مذهبی پهلوی در سقوط این رژیم

برنامه پیدا و پنهان سی ام خرداد با موضوع بررسی ریشه های انقلاب اسلامی و نقش شخصیتهای مذهبی در انقلاب و اقدامات ضد مذهبی پهلوی در سقوط رژیم شاهنشاهی پخش می شود.

1398/03/30
|
08:30

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، برنامه پیدا و پنهان کاری از گروه سیاسی_اجتماعی رادیو گفت و گو با هدف بررسی تاریخ پهلوی در فرهنگ ملی، پیشرفت و توسعه در عصر پهلوی، نقش بیگانگان در بدنه پهلوی، ساختار سیاسی ایران در عصر پهلوی، ریشه های انقلاب اسلامی ایران، گروه های فعال و موثر در انقلاب و تاریخ نگاری پیرامون انقلاب اسلامی به روی آنتن می رود.

برنامه پیدا و پنهان سی ام خرداد ساعت 13:30 با موضوع بررسی ریشه های انقلاب اسلامی و نقش شخصیتهای مذهبی در انقلاب و اقدامات ضد مذهبی پهلوی در سقوط رژیم شاهنشاهی با حضور دکتر مسعود رضایی (استاد دانشگاه وکارشناس حوزه تاریخ معاصر) پخش می شود.

دلایل اقدامان ضد مذهبی رژیم پهلوی چه بود و از چه راه هایی استفاده کرد؟، این عوامل چه تاثیری بر سقوط خاندان پهلوی داشت؟ و نقش شخصیت های مذهبی در پیروزی انقلاب اسلامی چه بود؟ از محورهای این برنامه است.

گفتنی است که این برنامه با موضوعات جایگاه فرهنگ ایرانی_اسلامی در دوره پهلوی، جشن ها و مراسم عصر پهلوی، عرب گرایی و غرب زدگی در عصر پهلوی، خواستگاه فکری_فرهنگی خانواده پهلوی و رجال عصر پهلوی، روحانیون و مساجد در دوران پهلوی و علل جدایی بحرین از ایران در دروان پهلوی هفته های گذشته پخش شده است.

مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
پیدا و پنهان