از ساعت به مدت

رادیو گفت و گو

هنگامه سربلندي

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ: 22بهمن؛ تجدید پیمان مردم با آرمان های انقلاب و تاکید بر همبستگی برای عبور از مشکلات

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: مردم برای تجدید پیمان آمدند تا در چهل و یکمین سالگرد انقلاب بگویند، می خواهیم کشور را از گذشته بهتر بسازیم و با همدلی و هم بستگی از این مشکلات اقتصادی هم عبور خواهیم کرد.

1397/11/22
|
11:30

ویژه برنامه «هنگامه سربلندی» رادیو گفت و گو به مناسبت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی با حضور سردار سرتیپ محمد رضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ به روی آنتن رفت.

سردار سرتیپ محمد رضا یزدی با اشاره به حضور با شکوه مردم در راهمایی 22 بهمن گفت: مردم امروز برای اینکه عزت و افتخار 40 ساله خودشان را به رخ دنیا بکشند و بگویند ما 40 سال است که برای رسیدن به آرمان ها و ارزش هایمان و زمینه سازی حکومت عدل الهی داریم تلاش و مقاومت می کنیم و برای اینکه دشمنان را مایوس کنند، در راهپیمایی 22 بهمن حضور پیدا کردند.

وی تاکید کرد: مردم ما امروز به خیابان های تهران آمدند تا با امام و رهبر و شهدا، آرمان مجددی را ببندند و بگویند که در چهل و یکمین سالگرد انقلاب اسلامی، می خواهیم کشورمان را از گذشته بهتر بسازیم و تحریم ها را زیر پا خواهیم گذاشت و با همدلی و هم بستگی از این مشکلات اقتصادی هم عبور خواهیم کرد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ به جوانان نسل امروز نیز اشاره کرد و بیان داشت: امروز پیامی که جوان های ما به دنیا مخابره می کنند، امید به آینده، ایستادگی و تشکر از گذشته و از میراثی است که به دست شان رسیده است.

وی به جوانان توصیه کرد: جوان های ما امروز حتما می دانند که برای اینکه آینده خوبی را برای کشورشان رقم بزنند باید تلاش و ایستادگی کنند و باید به خودشان و خداوند اعتماد کنند و خودباوری را در خودشان افزایش دهند و به دشمنان هم امیدی نداشته باشند. دشمنان هیچ گاه برای اینکه مردم ما عزت مند شوند، تلاش نخواهند کرد.

دسترسی سریع
هنگامه سربلندی