ترنج دوشنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

ترنج

بررسی سواد ارتباطی در «ترنج»

برنامه ترنج، بیست و ششم اردیبهشت به مناسبت هفته ارتباطات با حضور کارشناسان به بررسی موضوع سواد ارتباطی می پردازد.

1401/02/26
|
08:39
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، با هدف طرح ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و بررسی چالش های دنیای مدرن امروز این شبکه رادیویی برنامه‌ای را با عنوان ترنج تقدیم مخاطبان می‌نماید.

ترنج که یکی از مهم‌ترین اهداف آن این است که در تعامل با کارشناسان حوزه فرهنگ، به نتایج قابل قبولی در زمینه چالش‌های پیش روی این موضوعات دست یابد، قصد دارد، بیست و ششم اردیبهشت به مناسبت هفته ارتباطات با حضور کارشناسان به بررسی موضوع سواد ارتباطی می پردازد.

دکترسعید صفایی موحد(استاد دانشگاه و دکترای علوم تربیتی)، حوریه جعفری(مدرس مهارتهای ارتباطی و بنیانگذار نشریه چناربان) و دکتر غلامرضا حسنی(عضوهیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد و ژوهشگر حوزه جمعیت) از مهمانان امروز این برنامه هستند.

گفتنی است برنامه ترنج دوشنبه ها ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه و به صورت زنده روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 پل ارتباطی مخاطبان رادیو گفت و گو با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی است.

دسترسی سریع
ترنج