فردای بهاری جمعه ها از ساعت 12:00 به مدت 45 دقیقه

رادیو گفت و گو

فرداي بهاري

یك مدیر بسیجی: بسیج صداوسیما متخصص سواد رسانه ای است!

رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه های این مرکز ایجاد ظرفیت در بین نیروهای بسیجی و انقلابی سازمان صدا وسیما به عنوان یک متخصص سواد رسانه ای در درون و بیرون سازمان است.

1398/09/02
|
14:00
|

محمدمهدی رحمتی ،در مصاحبه با برنامه "فردای بهاری" به مناسبت" هفته بسیج "گفت :مرکز بسیج سازمان صدا و سیما یک مجموعه کوچک شده از کلیت سازمان صدا و سیما است که بخش عمده‌ای از نیروهای این سازمان در آن نقش آفرینی می کنند.

وی با بیان اینکه شکل‌گیری رادیو گفت و گو به عنوان فضایی جهت مطرح کردن گفتمان انقلاب اسلامی بدون واسطه با مردم یک اقدام بسیار بسیجی وار بود، اظهار کرد :در همین شبکه اولین قدم ها برای برگزاری کرسی های آزاد اندیشی برداشته شد.

رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما خاطرنشان کرد :همکاری با مرکز بسیج سازمان صدا و سیما یک منزلت و مسئولیت پذیرفته شده در بخش‌های مختلف این سازمان است.

رحمتی با اشاره به تولیدات این مرکز به مناسبت های انقلابی و مذهبی برای پخش از سازمان صدا و سیما خاطرنشان کرد: شناسایی نیروهای بسیجی و انقلابی در سطح سازمان و آموزش آنها جهت ارتقاء و بهینه سازی عملکردشان در حوزه های مختلف یکی از کارکردهای این سازمان است .
رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما اظهار کرد:در واقع این مرکز یک دروازه ورودی برای نیروهای انقلابی و بسیجی جهت ورود به سازمان صدا و سیما است .

وی با بیان اینکه با توجه به فضای حاکم در حوزه های مختلف سازمان صدا و سیما عموماً از ایده های این مرکز برای برنامه سازی استقبال می شود، گفت : یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما ایجاد ظرفیت رسانه ای در بین نیروهای بسیجی و انقلابی سازمان به عنوان یک متخصص سواد رسانه ای در درون و بیرون سازمان است.

رئیس مرکز بسیج سازمان صدا و سیما با بیان اینکه ما برای حفظ بنیان های فرهنگی انقلاب تلاش می‌کنیم که در قالب‌های مختلف تولیدات رسانه ای داشته باشیم،تصریح کرد : در واقع ما در این مرکز تلاش کرده ایم که بار بخش قابل توجهی از فعالیت رسانه ای در حوزه انقلاب را برعهده بگیریم .

دسترسی سریع
فردای بهاری