سوفیا سه شنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

«سوفیا» نگاهی به سبک زندگی معنوی از منظر امام رضا(ع) دارد

برنامه «سوفیا» با ساختاری مجله ای و پرداختن به موضوع کارکردهای فلسفه در زندگی امروز از رادیو گفت‌وگو تقدیم مخاطبان می شود.

1399/07/22
|
11:58
|

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت‌وگو، فاطمه شهبندی، تهیه‌کننده برنامه «سوفیا» گفت: این برنامه به موضوع فلسفه در زندگی امروز می‌پردازد، با توجه به اینکه جامعه امروز از اندیشیدن تا اندازه‌ای در حال فاصله گرفتن است، لذا به دنبال طراحی و ساخت برنامه‌ای بودیم که مخاطبان را با فلسفیدن و اندیشیدن آشنا کنیم، در همین راستا با بهره گیری از فیلسوفان و اندیشمندان داخل و خارج از کشور این برنامه را تهیه و تدوین کردیم.

مهمانان این برنامه در حوزه‌های مختلف مانند فلسفه معنای زندگی، کاردکردهای فلسفه در زندگی امروز، فلسفه طنز و خنده، فلسفه و سکوت، فلسفه و کودک، فلسفه و جنبه‌های غیرفلسفی زندگی ما، تعامل دین و فلسفه در دنیای امروز، چیستی فلسفه، ویژگی‌ها اختصاصی فیلسوفان، فلسفه و تکنولوژی تعامل فلسفه با علوم جدید به بررسی این موضوعات می‌پردازند.

با توجه به به نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه صفر و فرارسیدن ایام شهادت امام رضا(ع) برنامه «سوفیا» بیست و دوم مهر با حضور دکتر منصور پهلوان( هیئت علمی دانشگاه الهیات دانشگاه تهران)، دکتر مصطفی فقیه اسفندیاری(مدیر گروه فلسفه و کلام اسلامی دانشگاه علوم اسلامی رضوی) و دکتر غلامرضا جلالی( استادیار پژوهشگاه علوم و فرهنگ قم) به بررسی سبک زندگی معنوی از منظر امام رضا(ع) می‌پردازد.

این برنامه با ساختاری مجله‌ای و پرداختن به موضوع کارکردهای فلسفه در زندگی امروز، از رادیو گفت و گو ساعت 22: 00به مدت 120 دقیقه روی موج اف‌ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌های موبایلی و آدرس اینترنتی http: //radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است و همچنین مخاطبان و علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت‌وگو می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
سوفیا