پرسمان هر روز از ساعت 10:45 به مدت 15 دقیقه

رادیو گفت و گو

پرسمان

در پرسمان رادیو گفت و گو بررسی می شود؛ خودباوری و توانمندی های علمی در راستای بومی سازی دانش جهانی

برنامه پرسمان رادیو گفت و گو یکم مهر به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس، خودباوری و توانمندی های علمی در راستای بومی سازی دانش جهانی را مورد تحلیل و بررسی قرار می‌دهد.

1397/07/01
|
10:15

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، این شبکه رادیویی در راستای تحقق شعار سال برنامه‌ای را با عنوان پرسمان روی آنتن می‌برد که به مطالبه‌گری از مسئولان پیرامون نجوه اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی در کشور می پردازد.

بهزاد محمودزاده تهیه کننده پرسمان با بیان اینکه این برنامه همه روزه ساعت 13:15 از رادیو گفت و گو روی آنتن می رود، گفت: به مناسبت فرارسیدن هفته دفاع مقدس بناداریم تا برنامه پرسمان را در قالب ویژه برنامه تقدیم مخاطبان نماییم.

وی در ادامه افزود: پرسمان قصد دارد تا در برنامه یکم مهر به بهانه هفته دفاع مقدس خودباوری و توانمندی‌های علمی در راستای بومی سازی دانش جهانی را مورد تحلیل و بررسی قرار دهد.

این تهیه‌کننده رادیو گفت و گو یادآور شد: دکتر محمد مهدی‌نژاد نوری عضوهیات علمی دانشگاه مالک اشتر و دکتر علی‌حسین رعیتی فرد مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور مهمانان تلفنی این برنامه هستند که در خصوص موضوع برنامه سخن می‌گویند.

اقتصاد مقاومتی و تولید ملی جزو مهم ترین محورهایی خواهد بود که مهمانان برنامه در کنار موضوعی اصلی برنامه در خصوص آن به بحث و تبادل نظر می پردازند.

مخاطبان می‌توانند برای ارتباط با پرسمان و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
پرسمان