صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

هر روز از ساعت 10:45 به مدت 15 دقیقه

پرسمان که هر روز ساعت 13:15 روی آنتن رادیو گفت و گو می رود، بیست و دوم آبان در خصوص جذب فناوری، سرمایه و منابع مالی با هدف ایجاد فرصت های شغلی پایدار صحبت می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، پرسمان عنوان برنامه ای از رادیو گفت و گو است که به بررسی عملکرد مسئولان در حوزه اقتصاد مقاومتی و تحقق شعار سال می پردازد.

در این برنامه سعی می‌شود تا مطالبه‌گری از مسئولان پیرامون نجوه اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی در حوزه‌های گوناگون صورت پذیرد.

پرسمان که هر روز ساعت 13:15 پخش می‌شود، بیست و دوم آبان در خصوص جذب فناوری، سرمایه و منابع مالی با هدف ایجاد فرصت های شغلی پایدار صحبت می کند.

مهندس سید حسین سلیمی رئیس انجمن سرمایه‌گذاری خارجی اتاق ایران و عضو هیات نمایندگان اتاق ایران، دکتر عبدالرضا مصری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مهمانان این برنامه هستند که به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

ایجاد فرصت های شغلی پایدار با استفاده از جذب فناوری، سرمایه و منابع مالی، مبادله نیروی کار و دسترسی به بازارهای خارجی کالا و خدمات، مهم ترین محورهای این برنامه خواهد بود.

علاقمندان از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 می‌توانند با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو همراه باشند.

مرتبط با این خبر

  • برای جذب فناوری نیازمند تجمیع شرکت های دانش بنیان هستیم