فردای روشن نوروز99 از ساعت 09:00 - 16:40 - 23:55 به مدت 10 دقیقه

رادیو گفت و گو

فرداي روشن

سخنگوی سازمان تعزیرات حكومتی مطرح كرد : تلاش سازمان تعزیرات برای تحقق «جهش تولید» و رفع موانع ان درسال 1399

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، تاکید کرد : باید با تکیه بر توانمندی های داخلی و استفاده از ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد در راستای تحقق« جهش تولید» در کشور حرکت کنیم.

1399/01/01
|
17:39

سید یاسر رایگانی، در مصاحبه با برنامه« فردای روشن» که از آنتن رادیو گفت و گو پخش می شد ،با اشاره به نامگذاری سال 1399 از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال« جهش تولید »گفت : در راستای توجه به امر تولید و گسترش آن در کشور، مقام معظم رهبری سال 1398 را به عنوان سال « رونق تولید ملی» نامگذاری کردند و در ادامه همین روند،ایشان امسال را سال «جهش تولید»نام گذاری کردند .

وی با بیان اینکه اگر تولید در کشور گسترش پیدا کند و موانع موجود در راه آن برطرف شود، این موضوع در حل مشکلات اقتصادی کشور بسیار موثرخواهد بود افزود: در این مسیر باید به توانمندی های داخلی و ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد بیش از گذشته توجه شود.

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی ادامه داد : تمام سازمانها و دستگاه‌ها موظف هستند که در کنار مردم، دست به دست هم بدهند تا جهش تولید در راستای رونق اقتصادی کشور تحقق پیدا کند .

رایگانی همچنین اظهار کرد : بنده و همه ی همکارانم در سازمان تعزیرات حکومتی در نقاط مختلف کشور خود را موظف می دانیم که در راستای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب و توجه به دغدغه های ایشان در بحث تولید و اشتغال، تلاش و حرکت کنیم و موانع تولید را تا آنجا که قانون گذار اجازه می‌دهد در این حوزه رفع کنیم.

دسترسی سریع
فردای روشن