صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

پنجشنبه ها از ساعت 10:00 به مدت 60 دقیقه

برنامه زمین 360 درجه، هجدهم مهر با هدف بررسی نقش کنوانسیون تهران در مقابله با آلودگی زیست محیطی دریای خزر تقدیم مخاطبان می شود.

به گزارش رادیو گفت و گو، طبیعت و محیط زیست موهبتی خداوندی است که از مجموعه موجودات، منابع، عوامل و شرایط هماهنگی که در اطراف هر موجود زنده وجود دارد و ادامه حیات به آن وابسته است به وجود می‌آید.

این سرمایه نعمتی است که به امانت در اختیار انسان قرار گرفته و با توجه به اهمیت موضوع باید توجه خاصی به آن نمود، از این‌رو، برنامه زمین 360 درجه با مباحث مرتبط با محیط‌زیست، نگرانی‌ها، برنامه‌ها و چالش‌های حوزه‌های مختلف محیط زیست از رادیو گفت و گو تقدیم مخاطبان می شود.

این برنامه که روزهای پنجشنبه ساعت 10 به مدت 60 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز از رادیو گفت و گو تقدیم علاقه مندان می شود، هجدهم مهر با هدف بررسی نقش کنوانسیون تهران در مقابله با آلودگی زیست محیطی دریای خزر تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر ضیاالدین الماسی(مدیر کل دفتر بررسی و مقابله با آلودگی دریایی سازمان حفاظت محیط زیست) و دکترعبدالوهاب مقصودلو(مدیر برنامه کلان پایش سواحل و آبهای ساحلی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و استاد دانشگاه)از مهمانان این هفته برنامه هستند.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

مرتبط با این خبر