گرای وطن ویژه هفته دفاع مقدس از ساعت 10:15 به مدت 25 دقیقه

رادیو گفت و گو

گراي وطن

معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش گفت: بازنشستگان ارتش آینه شاغلان این مجموعه هستند

سرتیپ دوم علی سامانی اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایرانی همیشه در تلاش است تا خانواده های شاغلان خود را مورد حمایت و توجه ویژه ای قرار دهد.

1397/07/07
|
14:15

برنامه گرای وطن با موضوع معرفی برنامه های نیروی زمینی ارتش، با حضور سرتیپ دوم علی سامانی (معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

در این برنامه سرتیپ دوم علی سامانی با اشاره به این که دفاع مقدس پیام های بسیار متعددی را برای سراسر جهان ابلاغ کرد، گفت: مقاومت و خودباوری مردم و وفاق ملی ملت ایران از جمله پیام هایی بود که در جانب دفاع مقدس به جهان مخابره شد.

وی با اشاره به این که نیروی انسانی یک سرمایه ارزشمند است، اظهار داشت: در تمامی تشکیلات سازمانی نیروی انسانی مهم ترین نقش را ایفا می کنند.

معاون نیروی انسانی نیروی زمینی ارتش با اشاره به این که ارتش جمهوری اسلامی ایران به نیروی انسانی بیشتری توجه را دارد، عنوان کرد: نیروهای انسانی باید با تعهد به خدا و نظام از تجهیزات موجود بهترین استفاده را در راستای حفظ کیان اسلام داشته باشند.

وی با اشاره به این که پیشکسوتان و بازنشستگان ارتش آینه شاغلان این مجموعه هستند، اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایرانی همیشه در تلاش است تا خانواده های شاغلان خود را مورد حمایت و توجه ویژه ای قرار دهد.

سرتیپ دوم علی سامانی با اشاره به این که نیروی انسانی باید کارآمد و شایسته باشد، عنوان کرد: نیروهای ممتاز و برجسته در ارتش جمهوری اسلامی باید مورد تجلیل و قدردانی خوبی قرار بگیرند.

وی در ادامه اضافه کرد: مسئولین نیروی زمینی ارتش به صورت مستمر با سرکشی به یگان های مختلف وضعیت زندگی و کار نیروهای خود را مورد بررسی قرار داده و در جهت ارتقای کیفیت آن می کوشند.

دسترسی سریع
گرای وطن