هاشور شنبه ها و دوشنبه ها از ساعت 10:00 به مدت 60 دقیقه

روی موج رادیو گفت و گو دنبال كنید؛ چرا جوانان و نوجوانان گرفتار دام اعتیاد می شوند

برنامه هاشور رادیو گفت و گو که با رویکرد کاهش آسیب‌های اجتماعی تقدیم مخاطبان می شود، بیست و دوم مرداد به تحلیل علل و عوامل اعتیاد جوانان و نوجوانان می پردازد.

1397/05/22
|
09:00

به گزارش روابط عمومی رادیو گفت و گو، کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه طلاق و اعتیاد موضوعی است که در جامعه به شدت حائز اهمیت است و رسیدن به نقطه مطلوب در این حوزه، می تواند زمینه ساز اتفاقات مثبت بوده و جامعه به دور از هرگونه آسیب را به دنبال داشته باشد.

به همین منظور شبکه رادیویی گفت و گو برنامه ای را با عنوان هاشور روی آنتن می برد که رویکرد اصلی این برنامه کاهش آسیب های اجتماعی است.

رویا ولیزاده تهیه کننده این برنامه با بیان اینکه هاشور شنبه ها و دوشنبه ها ساعت 10:00 روی آنتن می رود، گفت: قرار است تا بیست و دوم مرداد با حضور کارشناسان به تحلیل علل و عوامل اعتیاد جوانان و نوجوانان بپردازیم.

وی در ادامه افزود: دکتر سلمان خدادادی رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، دکتر محمد نوری رییس مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، یوسف دولتی مدیر عامل شکل‌گیری مراکز بهبود اقامتی استان تهران و موسسه خیراندیشان آفاق و سید محمد محمدی بازپرس ویژه پرونده های مواد مخدر ری مهمانان این برنامه هستند.

تهیه کننده هاشور همچنین مهمترین عوامل تعریف شده در این معضل، مسئولیت‌های ارگانها و سازمانهای مختلف درباره مواد مخدر و محدودیتها و کاستیهای قانونی در حوزه اعتیاد کودکان و نوجوانان را محورهای مورد بحث در این برنامه دانست.

علاقمندان می‌توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
هاشور