مهر خانه یكشنبه ها از ساعت 10:00 به مدت 60 دقیقه

رادیو گفت و گو

مهر خانه

یك نماینده مجلس گفت: خانواده های امروزی فقط به دنبال کسب درآمد هستند

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: مادران خانه دار ایرانی مهم ترین افرادی هستند که می توانند با آموزش های صحیح خود فرزندانی خوب و صالح را به جامعه تحویل دهند.

1397/06/05
|
14:15

برنامه "گفت و گوی اجتماعی" با موضوع تحلیل و آسیب شناسی خانواده در ایران، با حضور دکتر عباس گودرزی (عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی) از شبکه رادیویی گفت و گو روی آنتن رفت.

در این برنامه دکتر عباس گودرزی با اشاره به این که تمام قانون گذاری های کشور باید در جهت استحکام خانواده شکل بگیرند، گفت: آموزش و پروش از جمله مهم ترین دستگاه های اجرایی کشور است که می تواند بنیان یک خانواده را از سنی پایین مستحکم و مطلوب پایه گذاری کند.

وی افزود: مهارت های پدر یا مادر بودن باید به شیوه درست در آموزش و پرورش مورد توجه واقع شود.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه اضافه کرد: یک کودک باید با الگوگیری از پدر یا مادر خود روش های اخلاقی و رفتاری مناسب را یاد بگیرد.

وی با اشاره به این که تمامی اعضای خانواده امروزه به دنبال کسب درآمد هستند، عنوان کرد: فرهنگ موجود در خانواده های ایرانی امروزه به فرهنگ غربی نزدیک شده است، چرا که بسیاری از خانواده های ایرانی نیز در طول زندگی خود فقط به دنبال کسب مقام و درآمد هستند.

دکتر عباس گودرزی افزود: مادران خانه دار ایرانی مهم ترین افرادی هستند که می توانند با آموزش های صحیح خود فرزندانی خوب و صالح را به جامعه تحویل دهند.

دسترسی سریع
مهر خانه