چشم و چراغ سه شنبه ها از ساعت 11:00 به مدت 60 دقیقه

مدیرعامل موسسه خیریه كهریزك اعلام كرد: اعزام اکیپ های درمانی به منازل سالمندان در طرح مراقبت روزانه

احمدی گفت: بخش دیگری از خدمات ما مراقبت در منزل است. یعنی خدمات درمانی، روانشناسی و فیزیوتراپی که در آسایشگاه ارائه می کنیم در منزل بیمارانی هم که از قبل پرونده دارند توسط اکیپهای تعیین شده انجام می شود.

1397/05/21
|
07:40

برنامه " چشم و چراغ " با محوریت سالمندان و بازنشستگان در ارتباط تلفنی با دکتر حسن احمدی رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک از شبکه رادیویی گفت و گو به روی آنتن رفت.

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک در مصاحبه با رادیو گفت و گو بیان داشت: خدمات متنوعی در حوزه درمانی و پزشکی به سالمندان در این موسسه ارائه می شود.

وی در توضیح این مطلب افزود: علاوه برخدمات درمانی عمومی و تخصصی که در این آسایشگاه به سالمندان ارائه می شود، حدود 40 پزشک متخصص و نیکوکار مقیم، بیماران را در این آسایشگاه ویزیت می کنند.

دکتر احمدی همچنین در ادامه این برنامه اضافه کرد: مراقبت روزانه هم یکی از برنامه ها ی ما است. به عنوان مثال در محمد شهر کرج ماهانه 300 نفر از سالمندانی که در خانه بیماری دارند به آسایشگاه می آوریم تا یک روز از زندگی خود را در این مکان ورزش و تفریح کنند و اگر به خدمات درمانی نیاز دارند به آنها خدماتی را ارائه کنیم.

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک در مصاحبه با رادیو گفت و گو عنوان کرد: بخش دیگری از خدمات ما مراقبت در منزل است. یعنی همه خدمات اعم از خدمات درمانی، دارویی، روانشناسی و فیزیوتراپی که در آسایشگاه ارائه می کنیم در منزل بیمارانی هم که از قبل پرونده دارند توسط اکیپ های تعیین شده انجام می دهیم.

دکتر احمدی در ادامه برنامه چشم و چراغ رادیو گفت و گو اظهار کرد: در حال حاضر 450 خانواده را در سطح استان تهران و کرج تحت پوشش قرار دادیم و انواع خدمات درمانی را به سالمندان یا بازنشستگان موسسه ارائه می دهیم.

رئیس هیئت مدیره موسسه خیریه کهریزک در پایان مطلب ابراز داشت: ما به دولت پیشنهاد دادیم که حمایت های لازم را از ما داشته باشد تا به جای اینکه افراد به آسایشگاه بروند ما به خانه های مردم مراجعه کنیم زیرا این افراد در موسسه به دلیل جدایی از خانواده احساس غربت می کنند.

دسترسی سریع
چشم و چراغ