انعکاس چهارشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ رسالت‌ها و کارکردهای رسانه در ماه رمضان

برنامه انعکاس، هفدهم فروردین با حضور کارشناسان به بررسی موضوع رسالت‌ها و کارکردهای رسانه در ماه رمضان می پردازد.

1401/01/17
|
11:21
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت‌وگو، امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی می‌توان گفت که رسانه‌های نوین بر شیوه های زندگی در جامعه تأثیر زیادی داشته و نقش مهمی را در تعاملات و ارتباطات ایفا می کنند.

در راستای واکاوی و تحلیل این نقش مهم و رسالت رسانه ای، رادیو گفت و گو برنامه انعکاس را با محوریت رسانه و شبکه های اجتماعی به روی آنتن می برد، هفدهم فروردین با حضور کارشناسان به بررسی موضوع رسالت‌ها و کارکردهای رسانه در ماه رمضان می پردازد.


دکتر سید علی حسینی(استاد دانشگاه و عضو شورای معارف سیما)، دکتر مسعود کاویانی(مدیر شبکه رادیویی معارف)، دکتر محسن حبیبی(مشاور معاون صدا و دبیر شورای معارف معاونت صدا) و محسن هوشمند (معاون مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی) ازمهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است که این برنامه چهارشنبه ها ساعت 22:00 به صورت زنده و به مدت 120 دقیقه روی موج اف ام ردیف 103/5 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن ایرانصدا و آدرس اینترنتی radiogoftogoo.ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
انعکاس