انعکاس چهارشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ بررسی نقش سواد رسانه ای در بلوغ فرهنگی مردم

برنامه انعکاس ششم آذر با بررسی موضوع ارتقای سواد فرهنگی و رسانه ای جامعه و نقش آن در بلوغ فرهنگی مردم روی آنتن رادیو گفت و گو می رود.

1398/09/06
|
09:25
|

به گزارش رادیو گفت وگو، امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی می‌توان گفت که رسانه‌های نوین بر شیوه های زندگی در جامعه تأثیر زیادی داشته و نقش مهمی را در تعاملات و ارتباطات ایفا می کنند.

در راستای واکاوی و تحلیل این نقش مهم و رسالت رسانه ای، رادیو گفت و گو برنامه انعکاس را با محوریت رسانه و شبکه های اجتماعی به روی آنتن می برد که ششم آذر با بررسی موضوع ارتقای سواد فرهنگی و سواد رسانه ای جامعه و نقش آن در بلوغ فرهنگی مردم روی آنتن رادیو گفت و گو می رود.

مستوره عزت زاده(استاد دانشگاه)، دکتر عامری(استاد دانشگاه)، محمد بنیانیان سفید(عضو کمیسیون سبک زندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی) و مهرداد محمدپور(مدیر تولید آثار فرهنگی) از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است که این برنامه چهارشنبه ها ساعت 22 به صورت زنده و به مدت 120 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
انعکاس