انعکاس چهارشنبه ها از ساعت 22:00 به مدت 120 دقیقه

در رادیو گفت و گو بشنوید؛ خبر امیدآفرین یا پخش شایعات و اخبار منفی

برنامه انعکاس سیزدهم آذر با بررسی موضوع اطلاع رسانی خبری یا پخش شایعات به روی آنتن رادیو گفت و گو می رود.

1398/09/13
|
09:54
|

به گزارش رادیو گفت وگو، امروزه با پیشرفت فناوری‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی می‌توان گفت که رسانه‌های نوین بر شیوه های زندگی در جامعه تأثیر زیادی داشته و نقش مهمی را در تعاملات و ارتباطات ایفا می کنند.

در راستای واکاوی و تحلیل این نقش مهم و رسالت رسانه ای، رادیو گفت و گو برنامه انعکاس را با محوریت رسانه و شبکه های اجتماعی به روی آنتن می برد.

این برنامه سیزدهم آذر با بررسی موضوع اطلاع رسانی خبری یا پخش شایعات با حضور کارشناسان تقدیم مخاطبان می شود.

دکتر علیرضا باستانی(مدرس دانشگاه و مسئول انجمن سواد رسانه ای ایران)، دکتر عباس اسدی(استاد روزنامه نگاری دانشگاه علامه طباطبائی)، دکتر محمد بابایی(عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی و استاد دانشگاه علوم سیاسی)، دکتر علی شاکر(روزنامه نگار و پژوهشگر حوزه علوم ارتباطات)، خانم دکتر مریم سادات غیاثیان(تحلیلگر گفتمان اقتصادی)، خانم دکتر فاطمه آشوبی(مدرس دانشگاه و دکترای فرهنگ و ارتباطات) و خانم کبری خوانساری(پژوهشگر علوم ارتباطات و مدرس خبرنویسی)از مهمانان این برنامه هستند.

گفتنی است که این برنامه چهارشنبه ها ساعت 22 به صورت زنده و به مدت 120 دقیقه روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان می شود.

علاقمندان برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های رادیو گفت و گو می توانند از طریق سامانه پیامکی 300001035 و شماره تماس 27861035 اقدام نمایند.

دسترسی سریع
انعکاس