روزنه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9:30 به مدت 25 دقیقه

شنونده ما باشید؛ هفته سلامت، روز ذخایر ژنتیکی

برنامه روزنه، پانزدهم فروردین‌ماه با حضور کارشناس این حوزه به موضوع "هفته سلامت، روز ذخایر ژنتیکی" می‌پردازد.

1400/01/15
|
09:33
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، روزنه کاری از گروه دانش و اقتصاد برنامه ای مجله محور است که به موضوعات علمی و پزشکی در حوزه دانش بنیان می پردازد.

روزنه برنامه ای مجله محور است که به موضوعات علمی و پزشکی به ویژه در حوزه دانش بنیان و میزان توسعه این علوم در ایران در قالب یک بخش گفت و گو محور می پردازد. روزنه برنامه ای علمی با بررسی و تحلیل موضوعات مبتلابه جامعه است.

15 فروردین به عنوان روز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی در تقویم جمهوری اسلامی ایران ثبت شد.علت انتخاب این روز ابلاغ فرمان مقام معظم رهبری به جهاد دانشگاهی مبنی بر راه اندازی زیست بانک بوده است. بنابراین پیشنهاد 15 فروردین به عنوان روز ملی ذخایر ژنتیکی و زیستی ایران برای شورای فرهنگ عمومی از سوی مرکز ملی ذخایر زنتیکی و زیستی ایران ارسال شد که با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی و توسط رییس جمهوری و ماده واحده " تعیین مناسبت های تقویم رسمی سال 1394 هجری شمسی ابلاغ شد.

دکتر محمود تولائی(رئیس انجمن ژنتیک ایران) مهمان امروز برنامه روزنه است.

این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت 9:30 بر روی موج اف ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
روزنه