روزنه شنبه تا پنجشنبه از ساعت 9:30 به مدت 25 دقیقه

شنونده ما باشید؛ هفته سلامت؛ درمان، نازایی و ناباروری

برنامه روزنه، هفدهم فروردین‌ماه با حضور کارشناس این حوزه به موضوع "هفته سلامت؛ درمان، نازایی و ناباروری" می‌پردازد.

1400/01/17
|
08:21
|

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت و گو، روزنه کاری از گروه دانش و اقتصاد برنامه‌ای مجله محور است که به موضوعات علمی و پزشکی در حوزه دانش بنیان می‌پردازد.

روزنه برنامه‌ای مجله محور است که به موضوعات علمی و پزشکی به ویژه در حوزه دانش بنیان و میزان توسعه این علوم در ایران در قالب یک بخش گفت‌وگو محور می‌پردازد. روزنه برنامه‌ای علمی با بررسی و تحلیل موضوعات مبتلابه جامعه است.

بسیاری از افراد در دوره‌ای از زندگی خودشان علاقه دارند که مادر یا پدر شوند ولی ممکن است به دلایل مختلف نتوانند این حس را تجربه کنند. یکی از این دلایل میتواند ناباروری یکی از زوجین باشد. امروزه بسیاری از زوجین با مراجعه به متخصص زنان و نازایی به دنبال راهی برای درمان ناباروری می‌گردند تا صاحب فرزند شوند و طعم مادر یا پدر شدن را بچشند. باید گفت امروزه روش‌های مختلفی برای درمان ناباروری وجود دارد و این درمان دیگر یک آرزوی محال نیست.

دکتر ناهید خداکرمی (رئیس انجمن مامایی ایران) مهمان امروز برنامه روزنه است.

این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت 9:30 بر روی موج اف‌ام ردیف 5/103 مگاهرتز تقدیم مخاطبان فرهیخته رادیو گفت و گو می‌شود.

شبکه رادیویی گفت و گو از طریق گیرنده‌های دیجیتالی، رادیو نما، اپلیکیشن‌ ایرانصدا و تارنمای شبکه به آدرس www. radiogoftogoo. ir نیز قابل دریافت است.

همچنین علاقمندان می‌توانند از طریق شماره تماس 27861035 و سامانه پیامکی 300001035 با این برنامه و دیگر برنامه‌های رادیو گفت و گو در ارتباط باشند.

دسترسی سریع
روزنه