تقاطع فرهنگ پنجشنبه ها از ساعت 17:00 به مدت 80 دقیقه

رادیو گفت و گو

تقاطع فرهنك (اصلي)

ارسال کتاب برای مخاطبان نمایشگاه مجازی کتاب مکانیزه شد

مدیرعامل شرکت پست در مصاحبه با رادیو گفت‌وگو، از به‌کارگیری فرایندِ مکانیزاسیونِ ارسال مرسوله‌های مربوط به نمایشگاه کتاب مجازی امسال خبر داد.

1400/11/11
|
08:01
|

رمضانعلی سبحانی فر در مصاحبه با برنامه "تقاطع فرهنگ" با اشاره به فعالیت بدون وقفه همکارانش در شرکت پست - حتی در روزهای پنجشنبه و جمعه - و خدمت‌رسانی به مخاطبان نمایشگاه مجازی کتاب تهران اظهار کرد: تا پنجشنبه هفته گذشته 253 هزار مرسوله ارسال و از این میان، 81 هزار و 410 مرسوله تا ساعت 4 بعدازظهر بسته‌بندی شد.

وی همچنین از تعداد 172 هزار مرسوله تا تاریخ مذکور که تحویل شرکت ملی پست شده است، خبر داد و گفت: 50 هزار مرسوله نیز تحویل خریداران شده است و امیدواریم در چند روز باقی‌مانده، مردم از این فرصت استفاده کنند.

سبحانی فر همچنین به‌رایگان بودن ارسال مرسولات پستی در نمایشگاه کتاب تهران و تخفیفات ناشران سخن گفت و افزود: این فرصت خوبی است که در اختیار دوستداران فرهنگ و قلم قرار دارد.

مدیرعامل شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به رادیو گفت‌وگو گفت: این نمایشگاه نه محدودیت زمانی و نه مکانی دارد و مردم از هر ناشری که در غرب و شرق کشور فعال است، می‌توانند کتاب خریداری کنند.

مردم عزیز در هر نقطه از کشور اعم از روستاها و شهرها باشند، می‌توانند از این نمایشگاه کتب موردنظر خود را خریداری کنند و بسته‌ها به تمام نقاط کشور خواهد رسید.

سبحانی فر همچنین در خصوص دستگاه‌های جدیدی که در نمایشگاه کتاب مجازی در سال 1400 رونمایی شده است، گفت: ما نسبت به سال گذشته زیر ساخت‌های بهتری را فراهم کردیم و صیانت و حفاظت از امانت مردم بحثی مهم بود.

در این راستا 4 هزار دستگاه ترولی خریداری کردیم که در چرخه پست کشور قرار گرفته است و کتاب‌ها در داخل این دستگاه‌ها جانمایی می‌شود و قطعاً از آن صیانت و حفاظت خواهد شد.

وی همچنین به لزوم سرعت بخشیدن به امور مربوط به ارسال کتاب تاکید کرد و گفت: تجزیه بسته‌ها بر اساس مکانیزاسیون صورت می‌گیرد و بدون فوت وقت، کتاب‌ها به شهرستان‌ها ارسال و در اولین فرصت به دست مردم عزیز می‌رسد.

دسترسی سریع
تقاطع فرهنک (اصلی)